אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
XGlobe הקימה ענן היברידי עבור Montiera צילום: עמית שעל

XGlobe הקימה ענן היברידי עבור Montiera

חברת Monteira המספקת את המנוע של סרגלי כלים אינטרנטיים רבים הקימה ענן היברידי. האחסון מתבצע במערך של XGlobe בניו יורק, היקף הפרויקט הינו כשני מיליון שקל

22.04.2013, 11:54 | כלכליסט

חברת XGlobe, המתמחה בתחום האירוח, נבחרה על ידי חברת Monteira, חברה לאספקת שירותי סרגלי כלים (Toolbars), לביצוע פרויקט הקמה ויישום של ענן היברידי (Hybrid Cloud).

קראו עוד בכלכליסט

חברת Monteira משרתת מיליוני פניות ביום ומהווה את המנוע לחברות רבות ברחבי העולם, ביניהן בבילון, צ'ק פוינט וסופטוניק. היקף הפרויקט הינו מעל 2 מיליון שקל.

לאחר תהליך בדיקה ממושך, החליטו ב-Monteira על הקמה ויישום של מערך Hybrid Cloud ייעודי. מערך הענן ההיברידי מבוסס על הענן הציבורי של XGlobe, הממוקם בניו יורק, בשילוב החומרה הייעודית של Montiera.

הטכנולוגיה של Montiera משמשת כמנוע לסרגל הכלים בבילון בין השאר הטכנולוגיה של Montiera משמשת כמנוע לסרגל הכלים בבילון בין השאר הטכנולוגיה של Montiera משמשת כמנוע לסרגל הכלים בבילון בין השאר

בנוסף, הוקם עבור Montiera קו תקשורת ייעודי, בעל נפח תעבורה גדול במיוחד (10,000MB לשנייה), המאפשר לחברה ליהנות מקישור מהיר לשדרת האינטרנט העולמית. 

אופיר צביק, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת XGlobe: "חברת XGlobe בנתה עבור Montiera מערך שירותים מותאם אישית, המבוסס על פתרון טכנולוגי מתקדם – הענן ההיברידי. הצלחנו ליצור סיטואציה מותאמת לעומסים משתנים כתוצאה משינויים בפעילות העסקית".

גיא ברקן, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת Montiera: "לאחר שבחנו מגוון חלופות, בחרנו בפתרון הענן ההיברידי שהתאימה עבורנו XGlobe. כחברה המשרתת מיליוני משתמשים ביום חיפשנו ספק שירותי אחסון שיאפשר לנו פתרון טכנולוגי קיים לצד יציבות ושרידות מרבית של המערכת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות