אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצהרת ההון של ח"כ איציק שמולי: 100 אלף שקל בעו"ש ובפקדונות צילום: אוראל כהן

הצהרת ההון של ח"כ איציק שמולי: 100 אלף שקל בעו"ש ובפקדונות

שמולי: "אני מאמין שזוהי חובתי כנבחר ציבור. שקיפות לא צריכה רק להיאמר אלא גם להיעשות". לשמולי יש עוד כ-100 אלף שקל בחסכונות וקרן פנסיה

22.04.2013, 15:03 | תומר אביטל

בעו"ש של חבר הכנסת איציק שמולי (עבודה) בבנק הפועלים יש 25,079 שקל, ובבנק במסד: 13,980 שקל. כך עולה מהצהרת הונו של הח"כ הטרי אותה החליט לחשוף היום לציבור.

קראו עוד בכלכליסט

כמו כן לרשות שמולי כמה חסכונות: פק"מ: 19,442 שקל. ביטוח מנהלים: 43,120 שקל. קרן השתלמות: 40,622 שקל. קרן פנסיה: 37,018 שקל וקופת גמל: 20,386 שקל.

איציק שמולי, צילום: מיקי אלון איציק שמולי | צילום: מיקי אלון איציק שמולי, צילום: מיקי אלון

שמולי אמר כי "אני מאמין שזוהי חובתי כנבחר ציבור. שקיפות לא צריכה רק להיאמר אלא גם להיעשות". יו"ר התאחדות הסטודנטים לשעבר הדגיש שאין כל נכסים ברשותו, ואין כל נדל"ן. שמולי מתגורר בשכירות בדירת 2 חדרים בשכונת חיסכון ג' בעיר לוד.

חברי הכנסת צריכים להגיש הצהרת הון הכוללת את סוג הנכסים שברשותם וערכם בעת רכישתם, לצד ההון הקיים - בתוך 60 ימים מיום תחילת כהונתם. חברי כנסת ממשיכים יכולים להגיש רק הודעה שלא חל שינוי בתוכן הצהרתם.

לפני כחודש פנה "כלכליסט" לח"כים וביקש מהם לחשוף את ההצהרות מיוזמתם. אלא שרק פחות מעשרה חברי כנסת מהכנסת החדשה הסכימו לחשוף את הצהרת ההון שלהם לציבור - כולם מסיעות מרצ והעבודה. זאת למרות שבאמצעות ההצהרות ניתן ללמוד על אינטרסים נוספים בהם הם מחזיקים ועלולים להשפיע על החלטותיהם במשכן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות