אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספיישל יום כדור הארץ: מי יציל את הפלנטה שלנו?

PLAY

ספיישל יום כדור הארץ: מי יציל את הפלנטה שלנו?

התפוז המעצבן נפגש פנים אל פנים עם הכוכב עליו הוא חי, שיטות יצירתיות לחיסכון באנרגיה ופליטת גזי חממה אשר כוללות חייזרים ובירה, עמוד מיוחד של יוטיוב ולקינוח: סיבה טובה במיוחד להצלת סרטני הים

22.04.2013, 18:50 | נמרוד צוק

1. יום תפוז הארץ

התפוז המעצבן מציין את יום כדור הארץ בסרטון מיוחד. ראו הוזהרתם: הוא מאוד, מאוד מעצבן. מצד שני, הוא בהחלט מצליח להסביר בשפה שגם אמבות פגועות ראש יבינו למה אסור לחכות לשבת ולחכות שהתמנון הסגול הענק יציל את הפלנטה שלנו ולמה כולנו צריכים להתגייס ולתת כתף למענה.

2. איך מצילים את הפלנטה? הנה, כך

לכבות את האורות בבית ולעבור לאופניים זה לחובבנים. לאנשי הסטודיו Reel Loco יש רעיונות יצירתיים יותר, כמו לעבור לאמבטיות משותפות, לגייס חייזרים שיחטפו את הפרות פולטות גזי החממה ולהצמיח ג'ונגל. אז הם עשו מזה סרטון.

3. סטופ כדור הארץ

ביוטיוב גייסו את הלוגו שלהם ודף מיוחד באתר לטובת הצלת הכדור, בו רוכז קטעי וידאו ממקורות שונים שמתעדים את הנופים, הצמחים ובעלי החיים שייעלמו אם לא נדאג לשמור עליהם, מחולקים לפי איזורים. למשל, דובי קוטב חמודים שמשחקים בשלג.

4. דוב עירוני

ואם בדובי קוטב עסקינן, אי אפשר בלי להיזכר בדב קורע הלב הזה שמסתובב בעצבות ברחובות לונדון המטונפים לצלילי רדיוהד. זהו קליפ של גרינפיס שנעשה כחלק מקמפיין SaveTheArctic להצלת הקוטב הצפוני מנזקי קידוחי הנפט והדיג התעשייתי.

בעלי העצבים החזקים יכולים להציץ גם בסרטון הזה, של עמותת Plane Stupid הפועלת לצמצום השימוש בטיסות מסחריות. מוצגים בו דובי קוטב שנופלים מהשמים ומתרסקים על בנייני העיר כדי להמחיש את כמות גזי החממה שנפלטים לאטמוספירה בכל טיסה.

5. הצילו את סרטן הים הזה

הצילו את הסרטן. הצילו אותו כדי להראות שכל יצור חי הוא קדוש, לא משנה כמה קטן הוא. או מסיבה אחרת שתצטרכו לצפות בווידאו כדי לגלות מהי.

ולסיום, לפניכם עשרה מהקמפיינים המרשימים ביותר לקידום המודעות לנזקי האנושות לכדור הארץ. הרבה עבודת פוטושופ איכותית, הרבה מסרים חזקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות