אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בועז דותן במזל טלה

בועז דותן במזל טלה

איש ההייטק ומשפחתו רכשו 50% מהקייטרינג, ונמצאים במשא ומתן להיכנס כשותפים גם בקייטרינג טעם וצבע

23.04.2013, 08:39 | גלי וולוצקי

קייטרינג מזל טלה, המאכיל את האלפיון העליון בישראל כבר יותר מ־16 שנה ונחשב האופציה הכשרה המועדפת על תושבי השכונות העשירות בארץ, הכניס לאחרונה שותפים חדשים - בועז דותן, ממייסדי חברת אמדוקס, עם רעייתו ורדה ובנם נדב. משפחת דותן השקיעה בחברה באמצעות חברת ההשקעות שירז דש שבבעלותה, המושקעת גם בבית ההשקעות אלטשולר שחם. נדב דותן הוא נציג המשפחה והשותף הפעיל בחברה.

הקייטרינג נאלץ לחפש משקיעים לאחר שנקלע לקשיים כתוצאה מהשותפות במתחם האירועים סיטרוס באבן יהודה. משפחת דותן מחזיקה כיום בכ־50% מהמניות בקייטרינג, ולצדם נשארו השותפים הוותיקים, דני הקר, ירון קסטנבוים, רונית ברונפמן, איתן תגר ואילן בן דוד, השותפים גם בקייטרינג פודארט ובמסעדת חדר האוכל.

בועז וורדה דותן. הבן נדב שותף פעיל בועז וורדה דותן. הבן נדב שותף פעיל בועז וורדה דותן. הבן נדב שותף פעיל

ההסתבכות של קייטרינג מזל טלה החלה עם פתיחת מתחם הארועים סיטרוס בסוף שנת 2011 יחד עם חברת מזל קשת. אחרי כמה חודשי פעילות נקלעו החברות לסכסוך שהביא, בסופו של דבר, לבקשת פירוק שהוגשה בידי מזל קשת ואושרה בינואר 2013, אז עברה החברה לכונס נכסים ונמכרה בפברואר האחרון בסכום של 28 מיליון שקל לאנשי העסקים גבי קצרה (מהנהלת הפועל תל אביב לשעבר), כפיר תמם ואיתן ספיר, המחזיקים בבעלות גם על גן האירועים הסמוך תל־יה.

ספק של חברת מזל טלה סיפר ל"כלכליסט" כי לפני כמה חודשים התקשרו אליו מהחברה ואמרו שלא יוכלו לשלם לו את החוב של כעשרת אלפים שקל, ושהבנק ביקש מהקייטרינג להגיע להסדר חובות עם הספקים.

מקורבים לחברה מספרים: "נדב דותן ערך בדיקת נאותות על החברה לפניי ולפנים, ראה שזו השקעה טובה והחליט להיכנס כמשקיע בחברה".

איתן תגר, אחד השותפים ומנכ"ל החברה, אומר כי כרגע התוכניות הן ייצוב המערכת והשקת אירועי הקיץ של החברה, המחזיקה בבלעדיות על הקייטרינג במתחם הגרין וילה בשדרות רוקח בתל אביב.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי מזל טלה אינו העסק היחיד בתחום ההסעדה שמשפחת דותן מגלה בו עניין, וכי המשפחה מתעניינת גם בכניסה לשותפות בקייטרינג טעם וצבע. עמית קאופמן, מבעלי טעם וצבע, אישר ל"כלכליסט" כי הצדדים נמצאים במשא ומתן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות