אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראכרט השיקה מערכת BI לבתי עסק בסלולר צילום: גלעד קוולרצ'יק

ישראכרט השיקה מערכת BI לבתי עסק בסלולר

ממשק אינטרנטי יאפשר לבית העסק לקבל באינטרנט ובמכשיר הסלולר מידע עסקי און ליין, אשר ישמש לקבלת ההחלטות. היקף הפרויקט שבוצע על ידי איטרניטי: כ-200 אלף דולר

23.04.2013, 10:55 | כלכליסט

ישראכרט השיקה אתמול (ב') מערכת דו"חות לבתי עסק באינטרנט ובסלולר ,מערכת הדוחות תחליף את חוברות ה Data Direct הידניים ששימשו עד כה. הפרויקט הוקם בשיתוף עם חברת ה-BI איטרניטי, חברת מיקרוסופט ואגף טכנולוגיות של ישראכרט. היקף ההשקעה לפי ההערכות הינו כ-200 אלף דולר. 

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט עלתה לאוויר המערכת המאפשרת לבתי העסק הנמנים עם לקוחות ישראכרט, להכיר טוב יותר את לקוחותיהם באמצעות קבלת מידע עסקי בזמן אמת. לדברי ישראכרט המערכת תשמש בתהליך בקבלת ההחלטות, ותסייע בהשגת ביצועים עסקיים טובים יותר והרחבת נתח השוק.

אסף בר מנכ"ל איטרניטי, פיתחה את מערכת הדו"חות בסלולר של ישראכרט אסף בר מנכ"ל איטרניטי, פיתחה את מערכת הדו"חות בסלולר של ישראכרט אסף בר מנכ"ל איטרניטי, פיתחה את מערכת הדו"חות בסלולר של ישראכרט

סיגל ברוך, ראש מחלקת פיתוח, ישרכארט מסרה כי: "המערכת, המבוססת כלי תשתית מיקרוסופט, מאפשרת לראשונה לבתי עסק, לסכם ולתחקר את נתוני ההכנסות מכרטיסי האשראי ולקבל מידע יומי דינמי אודות עסקאות האשראי שעברו בבית העסק, בחלוקה לפי ענפים, סכומי כסף, סניפים ועוד. המידע מתקבל באופן היסטורי, תוך התייחסות למגמות, ברמה ויזואלית גבוהה וידידותית למשתמש. במערכת הושם דגש מרכזי במנגנוני אבטחת מידע על מנת לוודא שהמידע מאובטח וחסוי."

אסף בר, מנכ"ל איטרניטי. "המערכת שפותחה כ-3 חודשים, מאפשרת לבתי העסק המבצעים סליקת כרטיסי אשראי, לצפות מדי יום בדוחותיהם העסקיים בחיתוכים שונים, זאת יסייע להם לנתח ולהבין את מאפייני הקניות הנערכות בבית העסק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות