אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארדן יכפה על yes ו-HOT להציע חבילת ערוצי בסיס ב-120 שקל צילום: נמרוד גליקמן

ארדן יכפה על yes ו-HOT להציע חבילת ערוצי בסיס ב-120 שקל

בדף הפייסבוק שלו כתב שר התקשורת: "חברות הכבלים והלוויין מכרו לנו במשך זמן רב מדי חבילות יקרות עם יותר מדי ערוצים שאנחנו לא מכירים"

25.04.2013, 10:04 | אופיר דור

שר התקשורת גלעד ארדן מתכוון לכפות על yes ו-HOT להציע חבילה בסיס אטרקטיבית במחיר של 120 שקל בלבד. בדף הפייסבוק שלו תקף ארדן את חברות הכבלים והלווין על כך שהן מחייבות את הצרכן הישראלי לשלם אלפי שקלים בשנה על טלוויזיה".

קראו עוד בכלכליסט

"חברות הכבלים והלוויין מכרו לנו במשך זמן רב מדי חבילות יקרות עם יותר מדי ערוצים שאנחנו לא מכירים. אפילו חבילת הבסיס נמכרה לנו במחיר של כ-250 שקל. זה הרבה יותר ממה שמשלמים במדינות אחרות וזה לא הגיוני", כתב ארדן. "קנינו את החבילה הזו כי לא באמת הבנו שיש אופציה אחרת. לשם ההמחשה, שכנעו אותנו שאם אנחנו רוצים לחם וחלב אנחנו חייבים לשלם הרבה כסף, כי הם מגיעים רק ביחד עם נייר צלופן, קרם לחות ואשכולית אדומה. אבל אנחנו בכלל רצינו לחם וחלב".

שר התקשורת גלעד ארדן.  "נדמה לי שלא לשלם אלפי שקלים בשנה על הטלוויזיה שלנו, זו התחלה לא רעה", צילום: טל שחר שר התקשורת גלעד ארדן. "נדמה לי שלא לשלם אלפי שקלים בשנה על הטלוויזיה שלנו, זו התחלה לא רעה" | צילום: טל שחר שר התקשורת גלעד ארדן.  "נדמה לי שלא לשלם אלפי שקלים בשנה על הטלוויזיה שלנו, זו התחלה לא רעה", צילום: טל שחר

ארדן הביע אכזבה מהחבילה הצרה הלא אטרקטיבית ש-yes ו-HOT משווקות לצרכן, לאחר שחויבו לעשות זאת. "מתוך מיליון מנויים בכבלים ועוד כ-600 אלף בלווין, כמה אנשים לדעתכם הלכו על החבילה הצרה? ובכן, אתם יושבים? עדיף שתשכבו. המספר האמיתי הוא כ-3,000 אנשים בלבד החליטו לרכוש משהו זול יותר שנעשה בשבילם. מוזר. הרי הצרכן

הישראלי לא אוהב שדופקים אותו. איך יכול להיות שכולם ממשיכים לשלם אלפי שקלים בשנה, יותר מרוב המדינות בעולם, ועוד על ערוצים שאת רובם איננו רואים? האמת היא מאוד פשוטה לצערי. הכבלים והלוויין התבקשו למכור את החבילה הצרה, אבל זה לא השתלם להם. אז כלפי חוץ יש איזו חבילה כזו, אבל איך שהוא, בדרך מרתקת, היא מלאה בערוצים שאיש כמעט לא מכיר, והיא גם די מוסתרת מעיני הצרכן".

ארדן הוסיף והבטיח כי "חבילת הבסיס החדשה תעלה בסביבות 120 שקל (כמחצית מהמחיר הנוכחי), ויהיו בה מגוון אפשרויות בחירה לפי צורכי הצופים, ולא לפי שיקולי הרווח של החברות. החגיגה נגמרה. זו תקופה של קיצוצים במשק. כולם מהדקים קצת את החגורה. כולנו מחפשים איפה לחסוך. נדמה לי שלא לשלם אלפי שקלים בשנה על הטלוויזיה שלנו, זו התחלה לא רעה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
המחיר הזול לא העיקר בבחירות של הצרכן הישראלי כאן כנראה ...
כמו שראינו במהפכת סלולאר כאן לבסוף אנחנו נגלה שמחיר חבילת כבלים רחבה שבמקור היום תוזל במחיר במסגרת המהפכה שהשר מבצע ,ונגלה לדעת שכדאי להישאר בחבילה הרחבה במחיר שלבסוף תהיה כמעט זהה למחיר חבילת בסיס . על תכנים בלעדיים ,ערוצים בינלאומיים שהכבלים משדרים בחבילה הרחבה רבים לא יוותרו ..כאן . המוותרים במילא יעדיפו את שידורי עידן+ מלתחילה.
דן , תל אביב  |  25.04.13
לכל התגובות