אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עולה חדש לטוויטר: ביל קלינטון צילום: בלומברג

בשולי הרשת

עולה חדש לטוויטר: ביל קלינטון

לאחר מספר גדול של פרופילים פיקטיביים וניסיון אחד, בהשפעת סטיבן קולבר, לפתוח פרופיל אמיתי - הצטרף נשיא ארה"ב לשעבר לרשת החברתית. רוצים לעקוב אחריו? הצטרפו ל-275 אלף העוקבים שנוספו לו תוך שמונה שעות

25.04.2013, 16:42 | סוכנויות הידיעות
הלחץ החברתי עזר: נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון, הצטרף - והפעם באמת - לשורות משתמשי טוויטר, תחת שם המשתמש @billclinton. בתוך כשמונה שעות בלבד, הוא הצליח לצבור למעלה מ-275 אלף עוקבים.

קראו עוד בכלכליסט

הסאגה התקשורתית המשונה החלה לפני כשבועיים, עת התוודה קלינטון במהלך שידורי תוכנית האקטואליה הקומית של סטיבן קולבר כי הוא מתבייש לפחות חשבון טוויטר כי הוא חושש שאף אחד לא יעקוב אחריו.

ביל קלינטון, נשיא ארה"ב לשעבר, צילום: mct ביל קלינטון, נשיא ארה"ב לשעבר | צילום: mct ביל קלינטון, נשיא ארה"ב לשעבר, צילום: mct

קולבר פתח עבור קלינטון פרופיל חדש בשם @prezbillyJeff, שאז כתב את הציוץ הראשון שלו: "היה לי מדהים עם קולבר! האם הוא שפוי? הוא מגניב!". בעוד שעשרות אלפי איש עקבו אחרי הפרופיל, קלינטון מעולם לא פרסם ציוץ נוסף.

קלינטון המשיך את המגמה והתייחס לקולבר בציוץ הראשון שכתב בפרופיל החדש: "מצטער שלא יכולתי להגיע, סטיבן, הייתי עסוק עם האגודה שלי בנושא בריאות ברחבי העולם. השבוע יש את יום המלריה העולמי, לא ידעת?" הוא גם כתב שהוא נרגש להצטרף לטוויטר, עם חברו הטוב קולבר ועם בתו, צ'לסי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות