אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קידום משפחתי: לב לבייב מינה את בתו למנכ"לית אפי ארה"ב צילום: ריקי קנטרוביץ

קידום משפחתי: לב לבייב מינה את בתו למנכ"לית אפי ארה"ב

חגית סופייב לבייב, שתנהל את החברה, כיהנה כדירקטורית בפוקס וכסמנכ"לית כספים של קבוצת ממורנד של לבייב

28.04.2013, 10:42 | שי סלינס

קבוצת אפריקה ישראל הודיעה היום (א') כי חגית סופייב לבייב, בתו של בעל השליטה בחברה לב לבייב, תמונה למנכ"לית החברה הבת אפי ארה"ב.

סופייב לבייב מחליפה בתפקיד את תמיר קזז (42), שעזב את החברה ועבר לקבוצת כלל ביטוח.

לב לבייב , צילום: ארטיום דגל לב לבייב | צילום: ארטיום דגל לב לבייב , צילום: ארטיום דגל

סופייב לבייב הינה בעלת תואר בוגר בכלכלה ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן. היא החלה את דרכה המקצועית במחלקה הכלכלית של משרד רו"ח דלויט - ברייטמן אלמגור זוהר. לאחר מכן, כיהנה כסמנכ"ל הכספים של קבוצת ממורנד, שבשליטת לבייב, ובמקביל כיהנה כדירקטורית בחברות שונות, ובכללן בפוקס. בשנתיים האחרונות כיהנה סופייב לבייב כמנהלת הפעילות של קבוצת לבייב בארה"ב. 

קראו עוד בכלכליסט

בשנים האחרונות מימשה אפריקה את מרבית אחזקותיה בארה"ב, בראשן בניין הטיימס ומגדל השעון בניו יורק, ונשארה עם פורטפוליו עסקים קטן יחסית של מאות מיליוני שקלים, בעיקר במיאמי.

עם זאת, לאחרונה החלה אפריקה לבחון חזרה לרכישות בארה"ב, וסגן יו"ר החברה, נדב גרינשפון, קיים כמה סיורים בארה"ב לקראת קבלת החלטה בנושא. בשבוע שעבר פורסם כי דניה סיבוס, החברה־הבת של אפריקה, החלה לפעול בארה"ב.

בתו הבכורה של לב לבייב, צביה לבייב-אלעזרוב, מתגוררת ברוסיה ואחראית על ניהול הנכסים המניבים של החברה הבת, אפי פיתוח ברוסיה. בין היתר, אחראית לבייב-אלעזרוב על קניון הדגל של החברה "אפימול". עלות שכרה של לבייב-אלעזרוב ב-2012 עמדה על 3.3 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות