אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצצה לביתו המפואר של לן בלווטניק בלונדון

הצצה לביתו המפואר של לן בלווטניק בלונדון

המיליארדר שרכש מנוחי דנקנר את השליטה בכלל תעשיות, מסיים בקרוב את שיפוץ ביתו הענקי ברחוב קנסיגנטון פאלאס גרדנס היוקרתי בלונדון. שוויו - 200 מיליון ליש"ט

30.04.2013, 20:00 | סוכנויות הידיעות

מתברר שבית ענק בלונדון יכול להגיע לשווי של 200 מיליון ליש"ט, זאת לאחר שיפוץ מושקע של האיש השני בעושרו בבריטניה.

המיליארדר לן בלווטניק, שרכש מנוחי דנקנר את השליטה בכלל תעשיות, עומד בפני סיום שיפוץ בן שנתיים של בית פאר הנמצא בכתובת היוקרתית ביותר באירופה – קנסיגנטון פאלאס גרדנס (Kensington Palace Gardens), רחוב בו נמצאים כמה מנכסי הנדל"ן היקרים בעולם, לצד שגרירויות והידוע יותר בכינוי "שדרת המיליארדרים". כך מדווח ה"לונדון איוונינג סטנדרד".

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: (3 תמונות)

גורמים משוק הנדל"ן מעריכים כי אם יועמד למכירה עשוי הנכס להגיע לשווי של 7,000 אלף ליש"ט למ"ר. שווי זה מדיח מראש הרשימה את בניין היוקרה וואן הייד פארק בו משלמים הקונים 6,000 ליש"ט למ"ר. גורמים בענף מעריכים כי שוויו של הנכס יסתכם בכ-220 מיליון ליש"ט ואלו מביניהם שביקרו בבית בן 13 חדרי השינה אמרו כי הבית "מהמם".

גילס האנה מסוכנות הנדל"ן הלונדונית "ואן-האן": "זהו אחד הבתים הטובים ברחוב עם גינה גדולה במיוחד ונוף נהדר לגנים של ארמון קנסינגטון, היכן שהדוכסית מקיימברידג' מתעתדת לגדל את ילדיה. הוא עושה שם עבודה בסטנדרט פנומנאלי – התקרות מאד גבוהות וכל הזגוגיות עשויות מזכוכית מחוסמת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות