אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
XGlobe הקימה מערך אחסון עבור FixYa ב-4 מיליון שקלים צילום: עמית שעל

XGlobe הקימה מערך אחסון עבור FixYa ב-4 מיליון שקלים

FixYa הינו מאגר מדריכי תיקונים מקוון מהפופולריים ברשת. הפרויקט כלל תהליך אפיון, תכנון, שילוח החומרה, הטמעה מלאה ושירותי ניהול במרכז הנתונים של XGlobe

02.05.2013, 17:04 | כלכליסט
חברת XGlobe, נבחרה על ידי FixYa, אתר תוכן מבוסס קהילה מהמובילים בעולם, להקמת מערך אחסון ייעודי במרכז הנתונים של XGlobe בניו יורק. עלות הפרויקט, שכלל תהליך אפיון, תכנון, שילוח חומרה, הטמעה מלאה ושירותי ניהול, הינו כ-4 מיליון שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

ב-FixYa, חיפשו פתרון, אשר יאפשר להם לאחסן את מאגר המידע העצום שלהם, תוך זמינות תמידית ומהירות תגובה גבוהה. לאחר שבחנו מספר חלופות בחרו בפתרון של XGlobe לאחסון מאגר המידע הכולל טיפים לשימוש נכון ולפתרון תקלות של למעלה מ-13 מיליון מוצרי צריכה, מתחומים שונים.

במסגרת הפרויקט חברו מהנדסי ה-Network וה-System של XGlobe אל אנשי צוות ה-IT וה-Web של FixYa ויחד בצעו אפיון מקיף של הצרכים העסקיים והטכניים, במטרה ליצור פתרון אשר ישרת באופן האופטימלי את משתמשי הקצה של האתר.

בסיום שלב אפיון הצרכים הוחלט על הקמת מערך מחשוב ענן פרטי עבור FixYa, מערך מחשוב ענן אשר יורכב רובו ככולו מחומרה ייעודית שתמוקם בארונות תקשורת ב- Data Center של XGlobe בניו יורק.

FixYa תתאחסן אצל XGlobe, צילום: shutterstock FixYa תתאחסן אצל XGlobe | צילום: shutterstock FixYa תתאחסן אצל XGlobe, צילום: shutterstock

בשלב הבא, בוצע אפיון שרתים, ציודי רשת ותשתית תקשורת, במסגרתו בוצעה התאמה ייעודית של תשתית, הכוללת שני קווי תמסורת בלתי תלויים מבוססי סיבים אופטיים, והתאמה ייעודית של חומרה, הכוללת ציוד רשת ושרתי Blade מתקדמים, מסוג Checkpoint, F5 LTM/GTM, Cisco Routers, Cisco Nexus ושרתי Blade בניהול מרכזי מסוג Cisco UCS.

עם סיום תכנון ובניית ארכיטקטורת השרתים והרשת ביצעה מחלקת הפרויקטים של XGlobe שילוח אל ה- Data Center של החברה בניו יורק, שם הושלם התהליך עד להטמעה מלאה.

אופיר צביק, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת XGlobe: "התקשורת בין השרתים פתוחה ב- 320Gbps הודות לשרת Cisco UCS 6248UP שהותקן בכפילות בצמוד ל-Blade center. טכנולוגיה זו מאפשרת לנו להתייחס לשכבת החומרה והמתגים כאל משחק לגו, כך שבמידה ובעתיד הלקוח ירצה לשדרג את יכולות העיבוד והזיכרון של המערכת, נוכל לחבר שרתים נוספים לחשמל ומרגע זה המערכת תיקח פיקוד. מערך המחשוב כולו מחובר ל- Storage של EMC מסדרת ה- VNX, גם היא מוגדרת לספק יעילות אופטימלית על ידי מודול ה-FAST. באופן זה, נשמרים אזורים שיש אליהם הרבה קריאות וכתיבות בדיסקים מסוג SSD ואזורי ארכיון ואחרים מופנים למערכות דיסקים איטיות יותר."

גיא רפאלוביץ, סמנכ"ל תפעול רשתות בחברת FixYa: "הפופולאריות של אתר FixYa גדלה באופן מתמיד בקרב משתמשים מכל רחבי העולם".

אסי דני, מנהל תחום IT בחברת FixYa מסר כי: "הפתרון הטכנולוגי, שהותאם עבורנו במיוחד כולל גם שירותי ניהול וניטור מסביב לשעון".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות