אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מריו, מאחוריך: תנו כבוד לסופר יאיר לפיד

PLAY

מריו, מאחוריך: תנו כבוד לסופר יאיר לפיד

שר האוצר נכנס לנעליו של השרברב המפורסם ביותר בעולם ויוצא למלחמה בש"ס, הפקת לקחים לאחר ליל תשוקה אקראי, אפליקציה שמעניקה לכם פה של מישהו אחר, רומן עם אייפון וחברים שהם חיות מחמד

02.05.2013, 20:35 | נמרוד צוק

1. הנה הכסף

המתכנת אביתר אמיתי כל כך התרשם מהנחישות בה התייצב שר האוצר יאיר לפיד מול חברי הכנסת החרדים, שהוא החליט לפנק אותו ואתכם בגרסה חדשה לסופר מריו. בגרסה שלו הגיבור הוא לפיד, האויבים הם ח"כים חרדים כמו אלי ישי וחבריו והמטרה היא לאסוף את המטבעות שהם מחזיקים.

יאיר, הנסיכה בטירה אחרת יאיר, הנסיכה בטירה אחרת יאיר, הנסיכה בטירה אחרת

2. רגע, איך זה קרה?

אתה מתעורר בבוקר. לידך במיטה ישנה בחורה מהממת. איך היא הגיעה לשם? איפה נפגשתם? מה שתיתם? לא, מה בדיוק שתיתם? אתה לא זוכר כלום ורוצה לדעת הכל, והיא ממש רוצה לזוז הביתה כי אתה ממש קריפי ומתעקש לרשום הכל בסמארטפון. אבל אתה מתעקש והיא עונה, עד שאתה מגלה קצת יותר ממה שרצית לדעת.

 

3. פותחת פה

 

יש הרבה מאוד אפליקציות מוזרות בחנות היישומים של אפל. למשל, הנה אחת שיודעת להלביש על הפה שלך פה של מישהו אחר. לפעמים זה חמוד. במקרה של הבחורה הזו זה הדבר הכי מטריד שתראו הערב.

 

4. אתה צריך אהבה חדשה

בהתחלה הכל ניצוצות וקשתות בענן. הם מאוהבים עד מעל הראש. הם רק רוצים לבלות ביחד כל הזמן. היא הדבר הראשון שהוא רואה בבוקר והאחרון לפני שהוא הולך לישון. הוא מתעלם מהחברים שלו ועושה הכל כדי לשמח אותה. אחר כך זה מתחיל להימאס, הם רבים כל הזמן, אין לה כוח אליו. הוא פוזל לכיוונים אחרים. בסוף הם נפרדים, ואז צצה אחת חדשה. הכירו את ג'ים והאייפון שלו.

 

5. חברי-מחמד

 

זוכרים את החבר שהוא כלב והחבר שהוא חתול? ובכן, עלה סרטון המשך די מתבקש של השניים. הם יסבכו כל ביקור של בת הזוג, יעניקו לכם מתנות משונות ונחשו מה יעשו עם קופסת קרטון פנויה.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות