אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת דלק מגייסת מהציבור 84 מיליון שקל בהנפקת מניות צילום: יונתן בלום

קבוצת דלק מגייסת מהציבור 84 מיליון שקל בהנפקת מניות

זאת על מנת להגדיל את הסחירות במניה. הקבוצה תמכור 90 אלף מניות בדיסקאונט של 2.8% על מחיר השוק. המנכ"ל, אסי ברטפלד: "המהלך יגדיל את הסחירות במניה לקראת עדכון המדדים בסוף החודש"

06.05.2013, 11:10 | שי סלינס

קבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה ובניהולו של אסי ברטפלד, הודיעה היום (ב') כי בכוונתה לגייס כ-84 מיליון שקל מהציבור בדרך של הנפקת מניות.

קראו עוד בכלכליסט

בכוונת הקבוצה להנפיק 90 אלף מניות לפי מחיר של 936 שקל למניה - מחיר הנמוך ב-2.8% בהשוואה למחיר הפתיחה של המניה היום בבורסה.

בקבוצה טוענים כי מהלך זה צפוי להגדיל את מחזורי המסחר ואת שווי אחזקות הציבור במניות הקבוצה לקראת עדכון המדדים בסוף מאי. היום משקלה של קבוצת דלק בתל אביב 25 הוא כ-% 2.3 והשלמת המהלך צפויה להגדיל את משקלה לכ-2.9%.

 , צילום: נימרוד גליקמן צילום: נימרוד גליקמן  , צילום: נימרוד גליקמן

מההודעה ששיגרה החברה עולה כי הגדלת הסחירות במניה באמצעות המהלך תאפשר גם את הגדלת הפעילות של תעודות סל, קרנות נאמנות, פעילי מעו"ף, משקיעים מוסדיים ומשקיעי חוץ. "אפיקי השקעה המרכזים עניין רב ומחזורי המסחר בהם, הם מהגדולים בבורסה", נכתב בהודעה.

ברטפלד, התייחס למהלך ואמר כי "המהלך יגדיל את סחירות המניה כתוצאה מכך שיהיו יותר מניות חופשיות בשוק בידי הציבור. מעמדה של המניה יתחזק באפיקי ההשקעה שבהם יש מחזורי מסחר גדולים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות