אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לגו למבוגרים בלבד: שובר שורות מרובעות

PLAY

לגו למבוגרים בלבד: שובר שורות מרובעות

הסדרה המפורסמת מקבלת גרסת לגו מיוחדת, תחקיר סאטרדיי נייט לייב על גוגל גלאס, החיפוש אחר חיות הפרא היהודיות, קרב בין ציור ובין צייר וסצינת המרדף המטורפת ביותר שתראו

06.05.2013, 19:18 | נמרוד צוק

1. שובר קוביות

בריאן אנדרסון התקשה להתמודד עם הגעגועים לוולטר, ג'סי ושאר גיבורי "שובר שורות" שיצאו לחופשה ארוכה לפני מחצית העונה האחרונה שתסיים את הסדרה ותגיע למסכים בקיץ הקרוב - אז הוא יצר סרטון פרומו למשחק לגו פיקטיבי שעוקב אחר הרפתקאות הצמד בתעשיית הקריסטל מת' של ניו מקסיקו. זה נראה מדהים וחבל שזה לא יהיה לעולם משחק אמיתי.

2. גוגל נאחס

בזמן שהנסיינים הראשונים של גוגל גלאס ממלאים את הרשת בביקורות משתפכות ובקטעי וידאו שמדגימים צניחה חופשית דרך עדשות המחשב הלביש של גוגל, בסאטרדיי נייט לייב החליטו לבצע תחקיר רציני באמת. תוכלו לראות בו מה באמת קורה כשמנסים להשתמש בהן כדי לשלוט בסמארטפון, להזמין ארוחה איטלקית או להתחבר לאינטרנט. בנוסף, תלמדו איך נראה בעל המשקפיים לאנשים נטולי הגוגל גלאס שסביבו.

3. בוא לשיחים

ארבעה חודשים אחרי הפרק הקודם, רועי כפרי וניב מג'ר חוזרים עם סרטון חדש ומעולה של "ניצה ולחם". תגלו בו מה קורה כשניב משתמש בשיח הטלפורטציה הסודי שבפארק הירקון כדי לקפוץ לאפריקה ולחפש אחר השבט האבוד של חיות הפרא היהודיות.

4. הי"ד

האנימטור הבריטי ג'וני לורנס יצר קטע מצוין שממחיז את המאבק בין ידו של המאייר לדמות הלוחם המצוירת שהוא יצר, באמצעות מחווה מבריקה למשחקי סטריט פייטר. לא נגלה לכם מי מנצח.

5. הכי מהיר, הכי עצבני

יש המון סצנות מרדפי מכוניות, אבל רק בסרטון הזה המרדף כולל מערבל בטון מהגיהנום, ראש כרות של צבי וסצנת סיום דרמטית עם סוף שמח. והכל באנימציית סטופ מושן שנוצרה באמצעות מינאטורות ועושה חשק לחזור לגיל שבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות