אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשטרה פתחה בחקירה פלילית נגד עמנואל רוזן צילום: טל שחר

המשטרה פתחה בחקירה פלילית נגד עמנואל רוזן

הבדיקה שבמסגרתה נגבו עדויות מנשים שסיפרו על הטרדותיו של איש התקשורת, הובילה לפתיחת חקירה פלילית בחשד לעבירות מין

06.05.2013, 18:46 | ynet
המשטרה הודיעה הערב (יום ב') כי פתחה בחקירה פלילית נגד העיתונאי עמנואל רוזן, החשוד בביצוע עבירות מין.

במהלך השבוע גבתה המשטרה עדויות מנשים שעל פי החשד הוטרדו ונפגעו מהתנהלותו של רוזן, וכן מאנשי תקשורת ואנשים שעבדו עמו בשנים האחרונות. זאת לאחר שמפכ"ל המשטרה הודיע על בדיקה בנושא. להבדיל מחקירה, שבה כל פעולה מתועדת ונרשמת בתיק החקירה ומופעלים אמצעים טכנולוגיים לקראת כתב אישום אפשרי, בדיקה משטרתית נועדה רק לברר חשד ראשוני להיתכנות של עבירה פלילית.

 

עמנואל רוזן, צילום: אורן גולן עמנואל רוזן | צילום: אורן גולן עמנואל רוזן, צילום: אורן גולן

 

רוזן צפוי להגיע למשרדי יאח"ה, שם ייחקר באזהרה. נכון לעכשיו במשטרה לא ממקדים את החקירה בחשד ספציפי, אלא בקשת רחבה של עבירות על חוק ההטרדה המינית ובעבירות מין נוספות. רונן משה, יועץ התקשורת של רוזן, בירך על המהלך: "כעת יש הליך שיש בו כללים ונהלים, להבדיל ממשפט השדה שהתנהל עד כה. אנו קוראים לכולם לאפשר למשטרה להשלים את חקירתה".

רוזן השעה עצמו מתפקידו כפרשן המדיני של ערוץ 10, בעקבות פרסום טענותיהן של כמה נשים לפיהן הטריד אותן במהלך עבודתן לצדו בשנים עברו. בהודעתו אמר רוזן: "במשך עשר שנים מתנהל נגדי מאחורי הקלעים ובאינטרנט מסע הכפשות אנונימי, המציג דמות דמיונית שאינה קיימה במציאות 'עמנואל רוזן מטריד'". רוזן ביקש במקביל לצאת לחופשה גם מעבודתו כמנחה "תיק תקשורת" בטלוויזיה החינוכית וכמגיש ב"רדיו ללא הפסקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות