אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקום 4: גבריאל טבדי, אלומות ספרינט קרנות נאמנות צילום: עמית שעל

מקום 4: גבריאל טבדי, אלומות ספרינט קרנות נאמנות

טבדי, מנהל 10 קרנות באלומות ספרינט קרנות נאמנות: "מנהל קרנות צריך אופי של ספורטאי"

12.05.2013, 08:48 | דיאנה בחור ניר

"הדבר הכי חשוב עבור מנהל השקעות בכלל ומנהל קרנות בפרט הוא להבין מה שאתה עושה בצורה הכי טובה שאפשר", אומר גבריאל טבדי, מנהל ההשקעות הראשי של אלומות ספרינט קרנות נאמנות. "עכשיו זה אקוטי יותר מתמיד: אם מעלים את יעד הגירעון של המדינה, קשה יהיה להוריד את הריבית, ככה שזה מאוד מאוד חשוב. כדי להביא תשואה צריך ניהול אקטיבי של המח"מ".

מה הטרנד הנוכחי בענף?

"הענף חווה זמנים טובים כרגע. הסלקטיביות שבהשקעה באג"ח קונצרניות מקבלת כיום משנה תוקף ועדיפות על פני השקעה בתעודות סל. האפיק הקונצרני תמיד מעניין, וגם מגייס הרבה מאוד כסף בחצי השנה האחרונה".

אפשר לעשות תשואות משמעותיות בעידן של ריבית נמוכה?

"תשואות גבוהות תמיד אפשר לעשות, תלוי איפה ומתי. גם כשאג"ח יורדת צריך לדעת 'לחטוף' פחות. כשמסתכלים על מנהל השקעות מסתכלים על ממוצע התשואה לאורך זמן, ככה שמה שחשוב זה להתמיד, לנסות לייצר תשואות טובות לאורך זמן, לא לוותר לעצמך".

 גבריאל טבדי, מנכ"ל באלומות ספרינט ניהול קרנות נאמנות, צילום: עמית שעל גבריאל טבדי, מנכ"ל באלומות ספרינט ניהול קרנות נאמנות | צילום: עמית שעל  גבריאל טבדי, מנכ"ל באלומות ספרינט ניהול קרנות נאמנות, צילום: עמית שעל

אתה רואה את עצמך בתפקיד אחר אלמלא התפקיד הנוכחי?

"כן, שדר ספורט, זה תחום שאני מאוד אוהב. לדעתי יש קשר בין שני המקצועות מבחינת אופי: ספורטאי טוב הוא אחד שמתמיד ודואג להיות תמיד בעניינים, דבק במשימה ולא מעגל פינות. זה דומה מאוד לאופי שצריך בניהול קרנות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות