אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רבעון חלש לאלוט: קיפאון בהכנסות, צניחה ברווח הנקי צילום: עמית שעל

רבעון חלש לאלוט: קיפאון בהכנסות, צניחה ברווח הנקי

ההכנסות הסתכמו ב-24.2 מיליון דולר. הרווח הנקי עמד על 600 אלף דולר, לעומת רווח נקי של 5 מיליון דולר לפני שנה

07.05.2013, 13:21 | שי סלינס

אלוט תקשורת, ספקית פתרונות אופטימיזציה ופתרונות מניבי הכנסות עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית, דיווחה היום (ג') על תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה ואיכזבה בהשוואה לתחזיות המוקדמות של האנליסטים. 

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה על רווח נקי של 600 אלף דולר ברבעון, בהשוואה לרווח נקי של 5 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2012. הרווח הנקי למניה הסתכם ב-2 סנט - נמוך מתחזית האנליסטים שציפו לרווח נקי של 11 סנט למניה.

הכנסות אלוט הסתכמו ב-24.2 מיליון דולר - בדומה להכנסות שרמה החברה ברבעון המקביל אשתקד ונמוך מהתחזיות שעמדו על הכנסות של 27.12 מיליון דולר.

רמי הדר, צילום: אוראל כהן רמי הדר | צילום: אוראל כהן רמי הדר, צילום: אוראל כהן

רמי הדר, מנכ"ל אלוט, התייחס לתוצאות החברה ואמר כי "התוצאות שלנו הושפעו לרעה מחולשה במכירות באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. עם זאת התחלנו את 2013 עם מספר הזמנות חדשות אשר ישפיעו לטובה על המשך השנה".  

דוב רוזנברג, אנליסט כלל פיננסים ברוקראז' התייחס לתוצאות אלוט וכתב כי "תוצאות הרבעון מאכזבות אך מתומחרות ורצף העסקאות ושיתופי הפעולה במהלך הרבעון מעודדים. לאור זאת, תחזית הרווח-למניה ל- 2013 יהיה בוודאות נמוך יותר, ואנו לא נופתע אם המניה תחזיר מעט מהעליות שהיא ראתה בשבוע האחרון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות