אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תשכחו ממשקפי Glass: גוגל תחליף לכם את הלשון

PLAY

תשכחו ממשקפי Glass: גוגל תחליף לכם את הלשון

פיתוחי המחשוב הבאים של ענקית האינטרנט ישתלטו לכם על הגוף, השיטות הסודיות של טכנאי מחשבים מדת האמיש, מיסטר ספוק מתחרה בגרסה החדשה של עצמו וסופר מבריק מסביר מהו חינוך

08.05.2013, 18:30 | נמרוד צוק

1. פי אלף יותר גוגל

גוגל גלאס? אוי, זה כל כך אפריל 2012. אתר College Humor לוקח אותנו צעד אחד קדימה וחושף שישה מוצרים חדשים מבית החברה, שמבטיחים להיות מסעירים הרבה יותר.

למשל "גוגל Tongue", הלשון המלאכותית שתגרום לכל ביס להרגיש כמו הטעם המוכר של הרוגלך של סבתא, "גוגל GO", התוסף המכני לרגליים שיכריח אותך ללכת לאן שאתה באמת צריך וימנע ממך הסחות דעת מיותרות, או "גוגל Think", הטכנולוגיה שתשתף את המחשבות שלך ישירות לרשתות החברתיות וכך תפנה לך שפע של זמן כדי להגיב לפוסטים של אנשים אחרים. או לאכול רוגלך.

איור: College Humor איור: College Humor איור: College Humor

 

2. רוצה לראות איך קיבלתי את הצלקת?

הבחורה האומללה הזו נלכדה בטלפיהם המטונפות של שני קרימינלים ממש רעים ונטולי מצפון, שמצוידים במחבט בייסבול, סכין קפיצית, רטיה על העין, מגוון של צלקות וקעקועים וקעקועים של צלקות. הם מצוידים גם במספר אינסופי של סיפורים מביכים על איך הם קיבלו את הצלקות והקעקועים הללו. כבר עדיף מחבט בייסבול בראש.

3. הטכנאי מס' 1

מהי הטכניקה הסודית של אנשי IT בני דת האיימיש, ומה קורה לחברה ששוכרת את שרותיו של אחד מהם?

4. ספוק VS ספוק

לאונרד נימוי המיתולוגי וזאקרי קווינטו, ששיחק את ספוק ב"מסע בן כוכבים" של ג'יי ג'יי אברמס מ-2008, קובעים להיפגש ללאנץ' ומשחק גולף. נימוי הקשיש מגיע במרצדס שלו וקווינטו עושה את הדרך באאודי חדשה. זה שיגיע אחרון משלם על הארוחה. זאת גם התחלה של בדיחה (עם פאנץ' די מצחיק) וגם פרסומת מוצלחת למכונית.

 

 

5. מה זה מים?

 

ב-2005, שלוש שנים לפני שהתאבד בגיל 46, התבקש הסופר האמריקאי דייויד פוסטר וואלאס לשאת דברים בפני בוגרי בית ספר לאמנות באוהיו. וואלאס בחר לדבר על מהי משמעותו של חינוך אמיתי וכיצד הוא יכול לשנות לטובה את חיי היום יום של כל אדם. עם מותו המתוקשר זכה הנאום לפרסום ניכר, והשבוע הוא הפך לסרטון מעורר ההשראה שלפניכם.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות