אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים כצמן מכר מניות אורמת בשוק בהיקף של 80 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

חיים כצמן מכר מניות אורמת בשוק בהיקף של 80 מיליון שקל

כצמן מכר באמצעות נורסטאר כ-4 מיליון מניות המהוות כ-3% מהון המניות של אורמת. לאחר המכירה נותרה נורסטאר עם אחזקה של 8% במניות אורמת

09.05.2013, 12:37 | גיא בן סימון

חיים כצמן, יו"ר חברת גזית גלוב, מכר היום (ה') מניות אורמת בבורסה בתל אביב באמצעות נורסטאר החזקות. מניית אורמת מרכזת עניין במחזור מסחר של 88 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

נורסטאר החזקות מכרה כ-4 מיליון מניות המהוות כ-3% מהון המניות של אורמת. כצמן מכר המניות במחיר של 21 שקל למניה ומהצד של הרוכשים עמדו מספר גופים גדולים. נורסטאר, בעלת השליטה בגזית גלוב, נותרה לאחר המכירה עם אחזקה של 8% באורמת. כצמן מחזיק בשליטה בנורסטאר יחד עם דורי סגל. הפצת המניות נעשתה על ידי לידר שוקי הון.

חיים כצמן , צילום: שאול גולן חיים כצמן | צילום: שאול גולן חיים כצמן , צילום: שאול גולן

אורמת, העוסקת בפיתוח וייצור טורבינות כח להספקת אנרגיה חשמלית, נסחרת בשווי שוק של 2.4 מיליארד שקל. מתחילת השנה צנחה מניית אורמת ב-10% בבורסה בתל אביב. דיתה ויהודה ברוניצקי מחזיקים ב-22.06% מאורמת, וקרן פימי של ישי דוידי מחזיקה ב-22.5% מהון המניות של אורמת.

אתמול דיווחה אורמת טכולוגית, החברה הבת של אורמת, על תוצאות הרבעון הראשון של השנה. החברה עקפה במעט את תחזיות האנליסטים אך עברה להפסד, בין היתר, על רקע הירידה בהכנסות ממכירת חשמל. ברבעון הראשון של השנה אורמת ספגה ירידה של 8% בהכנסות לעומת הרבען המקביל ב-2012 ל-121.7 מיליון דולר. עם זאת אורמת עקפה במעט את התחזיות שציפו להכנסות של 119.5 מיליון דולר ברבעון הראשון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות