אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השם הוא עוגיפלצת. סיד עוגיפלצת

PLAY

השם הוא עוגיפלצת. סיד עוגיפלצת

חשיפת השמות המלאים של גיבורים כברבי, הלו קיטי ופו הדב, הנזק שעושה האינטרנט למוח שלכם, קרב חרבות אור מנקודת מבטו של דארת' ויידר ופריצת דרך במו"מ לשלום בין הציפורים הזועמות והחזירים

09.05.2013, 18:31 | נמרוד צוק

1. מה הלו, יש לי שם

הידעתם שלחתולה מהלו קיטי קוראים בעצם קיטי ווייט? או שלפו הדב קוראים אדוארד? או שברבי זה קיצור של ברברה מיליסנט ווטרס? וששמו המלא של קספר, רוח הרפאים הידידותית, הוא קספר מק'פאדן? הפוסט הזה בבלוג שניתן לתרגם את שמו כ"סתום כבר ת'פה" חושף את כל השמות המלאים שתמיד רציתם להכיר.

סיד לא אוהב עוגה, סיד כן אוהב עוגה סיד לא אוהב עוגה, סיד כן אוהב עוגה סיד לא אוהב עוגה, סיד כן אוהב עוגה

2. מה האינטרנט עושה למוח שלנו?

אם תהיתם למה אחרי כל הישיבה האינסופית הזאת מול פייסבוק אתם כבר לא ממש מצליחים להתרכז בשום דבר, ולא הצלחתם להתרכז בכתבה הארוכה ההיא שהסבירה את זה - אולי הסרטון שלפניכם יעזור. הוא ידגים לכם מה קורה לרעיונות והזכרונות המשמעותיים כשהתודעה נמצאת תחת מתקפה בלתי פוסקת של התרעות על מיילים, סרטוני חתולים ונוטפיקציות מרשתות חברתיות. בסופו, תמצאו אפילו פתרון.

3. אתה דארת' ויידר

כל הסצנות המתוזמרות האלה בסרטי מלחמת הכוכבים זה סתם פברוק הוליוודי שנועד להיראות טוב. אם אתם רוצים לדעת איך באמת נראה קרב חרבות אור לחיים למוות, מנקודת מבטו המתנשמת של מפקד צבאות האימפריה וגם מזו של צמד לוחמי הג'דיי שמתמודדים מולו - אתם צריכים לצפות בסרטון הזה.

4. הכל כלול

סדרות המשטרה, בית החולים או משרד עורכי הדין הן הפורמט של העבר. הכירו את העתיד של הדרמה הטלוויזיונית: טיטוס רוקר הוא בלש חוקר קשוח, עו"ד חלקלק, רופא מנתח, אמן סטנד אפ בתחילת הדרך, צייד רוחות רפאים, מתמודד בתוכנית ריאליטי ועוד דמויות שלא נגלה לכם את זהותן כדי לא להרוס - כולן באדם אחד. שנאבק בפשיעה ברחובות האכזריים, מנצח מחלות מסתוריות, מציל לקוחות מפוקפקים ממאסר ועוד דברים - הכל בסדרה האחרונה שתצטרכו לראות אי פעם.

 

5. ציפורים וחזירים מסרבים להיות אויבים

 

חשבתם שלציפורים הכועסות ולחזירים המעצבנים אין שום אופציה מלבד להמשיך במלחמת הנצח שלהם כדי להמשיך ולנפח את חשבון הבנק של Rovio? הסרטון הזה יוציא אתכם מהראיה הדוגמטית הזו. מפגש מקרי בין ציפור מעופפת בדרכה לתקיפה לחזיר עיוור שנשאר מאחור יכול לשנות את כל התמונה, לסיים את המלחמה העקובה מדם ולפתוח לשני הצדדים חלון לחיים משותפים של שגשוג ותקווה. וזו לא מטאפורה פוליטית לכלום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות