אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חגיגות שנה לגולן טלקום: תציע חבילת שיחות והודעות ב-50 שקל צילום: יובל חן

חגיגות שנה לגולן טלקום: תציע חבילת שיחות והודעות ב-50 שקל

החברה תציע את החבילה ללקוחות חדשים וקיימים שלא משתמשים בגלישה דרך הטלפון הנייד. מיכאל גולן: "חשוב לנו שיבינו שעל אף כל השמועות, גולן טלקום פה לעד". מנהל מחלקת מחקר ב-IBI: "לא מדובר במבצע שיזעזע את השוק באופן דרמטי"

12.05.2013, 11:19 | אופיר דור

גולן טלקום יוצאת בחבילה חדשה ללקוחות חדשים וקיימים, במסגרתה היא מציעה עד סוף יוני השנה להצטרף לחבילת שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, במחיר 50 שקל לחודש.

קראו עוד בכלכליסט

מחיר החבילה קבוע לשנה עד יוני 2014 אך לא כולל גלישה סלולרית. על החבילה החדשה הודיע נשיא גולן טלקום מיכאל גולן במסיבת עיתונאים היום לרגל שנה להשקת הרשת החדשה.

החבילה מיועדת ללקוחות שמשתמשים מעט בגלישה סלולארית ובשיחות לחו"ל, כשגלישה סלולרית תעלה 9 אגורות למגה בתוספת לחבילה.

מיכאל גולן, צילום: יובל חן מיכאל גולן | צילום: יובל חן מיכאל גולן, צילום: יובל חן

"מדובר בחבילת יום הולדת שאנחנו מציעים ללקוחות והיא מיועדת למי שלא משתמשים ב-DATA ובגלישה סלולרית", אמר גולן היום. "זה לא מבצע אלא חבילה קבועה שתהיה פתוחה להרשמה עד סוף יוני בלבד. חשוב לנו שיבינו שעל אף כל השמועות, גולן טלקום פה לעד".

במסיבת העיתונאים היום חשף גולן כי עד היום הצטרפו לחברה 257,750 לקוחות.

בעקבות פרסום החבילה, אמר אורי ליכט מנהל מחלקת המחקר ב-IBI ל"כלכליסט" כי "מדובר בחבילה שמנסה לתת פיתרון הכל כלול לצרכני סלולר מתוחכמים פחות שעדיין משתמשים בטלפון מדורות קודמים וכמעט לא נזקקים לגלישה. עם זאת, פלח האוכלוסיה הזה אינו גדול ולכן לא מדובר במבצע שיזעזע את השוק באופן דרמטי. ההערכה היתה כי חבילת יום ההולדת של גולן טלקום תיצור גל משמעותי יותר בשוק"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
GOLAN אמור לסיים בניית תשתית סלולר רק ב-2019 כאן -אין קליטה ואפשרות גלישה בקו גולן !!
אמנם GOLAN מציע חבילה שמנסה לתת פיתרון הכל כלול לצרכני סלולר מתוחכמים פחות שעדיין משתמשים בטלפון מדורות קודמים וכמעט לא נזקקים לגלישה אך צרכנים אלו חוזרים לאיכות קו וקליטה כמו בשנת 1990 כאן כאשר בכל מקום התנתק הקו ולא הייתה קליטה כשלא היה עדיין לחברות תשתית סלולר בפריסה מלאה כאן . קו GOLAN למעשה 15% רוכב על תשתית סלקום ו- 10% על בקושי 400 אנטנות שיש גולן כאן ו-75% מהקו בעת נדידה הקו נודד לשום כלום ...הצרכנים לא פראיירים - הפסק לעבוד עלינו מייקל גולן !
אזרחית ק עדינה ברזילי  |  21.05.13
4.
מתגלה שמבצעי גולן כבר לא ממש מזעזע את השוק באופן דרמטי כאן ..
כדי לקבל בחזרה את הערבות שהפקידה עבור משרד התקשורת בסך 350 מיליון שקל, על החברה להגיע ל-7% מהשוק הפרטי - כלומר - בין 350 אלף ל-400 לקוחות עד דצמבר 2016 מתגלה שמבצעי גולן כבר לא ממש מזעזע את השוק באופן דרמטי כאן ..
חובב ציון תפוז ולימון  |  12.05.13