אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשחק האחרון של פרגוסון: אוהדי ווסט ברומיץ' רצו לעשות קופה, המועדון מנע זאת צילום: איי אף פי

המשחק האחרון של פרגוסון: אוהדי ווסט ברומיץ' רצו לעשות קופה, המועדון מנע זאת

קבוצת הכדורגל ווסט ברומיץ' אלביון חסמה כרטיסים שנמכרים באמצעות אתר אינטרנט המיועד להחלפות כרטיסים עבור המשחק שלה ביום ראשון הבא נגד מנצ'סטר יונייטד

12.05.2013, 14:51 | סוכנויות הידיעות

קבוצת הכדורגל ווסט ברומיץ' אלביון חסמה כרטיסים שנמכרים באמצעות אתר אינטרנט המיועד להחלפות כרטיסים עבור המשחק שלה ביום ראשון הבא, 19 במאי, נגד מנצ'סטר יונייטד, המשחק האחרון שינהל אלכס פרגוסון במנצ'סטר.

קראו עוד בכלכליסט

אלכס פרגוסון (משמאל) עם מחליפו בתפקיד דיוויד מויס. כרטיס ב-8,000 ליש"ט, צילום: אי פי איי אלכס פרגוסון (משמאל) עם מחליפו בתפקיד דיוויד מויס. כרטיס ב-8,000 ליש"ט | צילום: אי פי איי אלכס פרגוסון (משמאל) עם מחליפו בתפקיד דיוויד מויס. כרטיס ב-8,000 ליש"ט, צילום: אי פי איי

מספר הכרטיסים שהוזמנו למשחק סוף העונה דרך האתר Viagogo זינק זמן קצר לאחר הכרזתו ביום רביעי של פרגוסון על פרישתו המתקרבת. מתברר שרבים מהמזמינים כרטיסים ביציעים המיועדים לאוהדים המקומיים, היו דווקא אוהדי יונייטד.

שירות ההחלפה משמש מחזיקי מנוי עונתי המעוניינים למכור את המושב שלהם לאוהד אחר של ה"באגיס", אם אין באפשרותם להגיע למשחק. אולם כעת הודיעה הקבוצה כי לא תכבד כרטיסים שנמכרו בשיטה זו לאחר השעה 8 ב-8 במאי. זאת מכיוון שמחזיקי המנוי העונתי של מנצ'סטר יונייטד ניצלו את השיטה בניסיון להשיג כרטיס למשחק - בעלויות שהגיעו אפילו עד 8,000 ליש"ט לכרטיס. "בעזרתה של מנצ'סטר יונייטד הצלחנו לזהות כי מרבית ההזמנות הללו בוצעו על ידי מנויים של יונייטד", מסר דובר מטעמם של ווסט ברום. "החסימה הזו מצייתת לכל התנאים, הגורסים כי הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות לא לכבד הזמנות מקונים החשודים כאוהדים של הקבוצה היריבה.

"הביטחון של האוהדים הוא החשוב מכל, ולכן אנחנו יוצאים מגדרנו לכבד את החוקים הנוגעים להפרדה של האוהדים. הקבוצה עובדת בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות כדי להגביל את הסבירות שאוהדים של הקבוצה האורחת ישיגו כרטיסים ביציעים המיועדים לאוהדים המקומיים.

"אני בטוח שהרוב המוחלט של האוהדים שלנו ישמרו על הכרטיסים שלהם ויבואו לעודד את הקבוצה - כפי שהם עושים בכל משחק ביתי. עם זאת, אנחנו מפקחים על כל הפלטפורמות הפוטנציאליות, שבהן יש סיכוי שכרטיסים יפלו לידיים הלא נכונות".

המשחק נגד ווסט ברום יהיה משחקו ה-1,500 והאחרון של פרגוסון ב-26 השנים בהן שימש כמנג'ר יונייטד.

פרגוסון (71), שיוחלף ביולי על ידי מאמנה של אברטון דוויד מויס, זכה ב-38 גביעים במהלך כהונתו באולד טראפורד, וימונה כעת לדירקטור ושגריר של המועדון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות