אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קנדה ישראל וקבוצת חג'ג' מתמודדות על רכישת קרקע במתחם השוק הסיטונאי

קנדה ישראל וקבוצת חג'ג' מתמודדות על רכישת קרקע במתחם השוק הסיטונאי

בין המתמודדות גם אקרו נדל"ן וגינדי השקעות. הזוכה יחתום על הסכם הכולל אופציה לרכישת קרקע לשלושה מגדלים נוספים מעיריית תל אביב, בעלת 25% מהקרקע ומחברת תנובה, בעלת 75% מהקרקע

13.05.2013, 12:29 | עינת פז-פרנקל
בין המתמודדות בשלב השני של מתחם השוק הסיטונאי במרכז תל אביב: החברות קנדה ישראל, חג'ג' נדל", ואקרו נדל"ן וגינדי השקעות שהגישו הצעות לרכישת קרקע למגדל דירות במתחם שסמוך לפרויקט "גינדי תל אביב" של חברת גינדי השקעות ורבוע כחול נדל"ן.

קראו עוד בכלכליסט

מקורות המעורבים במכרז אמרו היום ל"כלכליסט" כי המחיר הזוכה יעבור את רף ה-300 מיליון שקל לקרקע למגדל דירות אחד. במגדל ניתן לבנות 300 יחידות דיור, מה שעתיד לגזור מחיר לקרקע ליחידת דיור של למעלה ממיליון שקל.

מתחם השוק הסיטונאי, צילום: יובל חן מתחם השוק הסיטונאי | צילום: יובל חן מתחם השוק הסיטונאי, צילום: יובל חן

הזוכה יחתום על הסכם הכולל אופציה לרכישת קרקע לשלושה מגדלים נוספים מעיריית תל אביב, בעלת 25% מהקרקע ומחברת תנובה, בעלת 75% מהקרקע. סביר להניח שהמקדמה הנמוכה והאטרקטיבית על הקרקע – בגובה 10% בלבד מסכום ההצעה, משכה גם קבוצות רכישה למכרז.

המתחם נמצא במשולש הרחובות קרליבך, החשמונאים ומנחם בגין בתל אביב, בשטח של כ- 3,650 מ"ר, ובו ניתן להקים ארבעה מגדלי מגורים, כאמור, בני 44 קומות כל אחד, הכוללים זכויות בנייה בהיקף של 32,560 מ"ר.

חג'ג' נדל"ן דיווחה על הצעתה למכרז לבורסה; דוברת קנדה ישראל, שבבעלות ברק רוזן ואסי טוכמאייר, אישרה כי החברה ניגשה למכרז; בכיר בחברת אקרו נדל"ן, שבשליטת צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקובי, אישר ל"כלכליסט" את השתתפותה במכרז. מעיריית תל אביב טרם נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות