אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפי קוטק נשיא נס ישראל פורש מתפקידו

אפי קוטק נשיא נס ישראל פורש מתפקידו

אפי קוטק החל עבודתו בנס ישראל עם היווסדה בשנת 1999 וכיהן כנשיא החברה מ-2008. מחליפו בתפקיד יהיה עופר שגב שמכהן כיום כמנכ"ל החברה

13.05.2013, 13:28 | מאיר אורבך
אפי קוטק נשיא נס ישראל פורש מתפקידו לאחר חמש שנים בתפקיד ו-14 שנים בחברה. מטעם החברה נמסר שהוא פורש למען פיתוח ערוצים חדשים. אפי קוטק לא היה זמין לתגובה לנסיבות פרישתו. עופר שגב, המכהן כמנכ"ל נס טכנולוגיות ימלא, החל מהיום, גם את תפקיד נשיא נס ישראל.

קראו עוד בכלכליסט

ביוני 2011 נמכרה נס טכנולוגיות לקרן הפרייבט אקוויטי סיטי ונצ'ר קפיטל. מאז עברה החברה מספר שינויים שכללו מחיקת החברה מנאסד"ק, פרישתו של שכי גרליץ מתפקיד המנכ"ל ומינויו ליו"ר. בתפקיד המנכ"ל החליפו סמנכ"ל הכספים, עופר שגב, שהתמנה כעת גם לתפקיד נשיא נס ישראל.

עופר שגב נשיא ומנכ"ל נס ישראל - מחליפו של אפי קוטק עופר שגב נשיא ומנכ"ל נס ישראל - מחליפו של אפי קוטק עופר שגב נשיא ומנכ"ל נס ישראל - מחליפו של אפי קוטק

אפי קוטק החל עבודתו בנס ישראל עם היווסדה בשנת 1999, בתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי בחטיבת האינטגרציה והתקשורת של החברה. לאחר מכן קודם לתפקיד סמנכ"ל בכיר ומנהל קבוצת התשתיות והטכנולוגיה. בשנת 2008 מונה לנשיא נס ישראל. לפני הצטרפותו לשורות החברה, שימש קוטק כסמנכ"ל המכירות והשיווק של חברת התוכנה גלעד, אשר נרכשה על ידי נס, וקודם לכן עבד במשך למעלה מעשור בחברות טכנולוגיה בארה"ב ובקנדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות