אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרמטכ"ל: "אנו מחויבים להתייעל וממשיכים להדק את החגורה" צילום: צביקה טישלר

הרמטכ"ל: "אנו מחויבים להתייעל וממשיכים להדק את החגורה"

בני גנץ אמר הערב: "אני פוגש את מעמד הביניים יום יום בקרב חיילי צה"ל. אנו מחוברים לעם כי לא ייתכן שצבא העם יהיה מנותק מהחברה בה הוא חי". לדבריו, "הדיון בעניין צה"ל אינו נשען על עובדות מדויקות"

13.05.2013, 21:39 | כלכליסט

"הדיון בעניין צה"ל אינו נשען על עובדות מדויקות. אנו מחויבים להתייעל וממשיכים להדק את החגורה" - כך אמר הערב הרמטכ"ל בני גנץ בהתייחסו לקיצוץ בתקציב הביטחון.

קראו עוד בכלכליסט

גנץ, שדיבר באירוע ההוקרה השנתי לפרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל, אמר: "שר הביטחון ואנוכי נעשה מאמץ לשמור על כשירותינו וברור לי שלא נוכל להתפשר על ההון האנושי שלנו. אני פוגש את מעמד הביניים יום יום בקרב חיילי צה"ל. אנו מחוברים לעם כי לא ייתכן שצבא העם יהיה מנותק מהחברה בה הוא חי".

בני גנץ, צילום: ארז חרודי - עושים צילום בני גנץ | צילום: ארז חרודי - עושים צילום בני גנץ, צילום: ארז חרודי - עושים צילום

הוא הוסיף כי "נוכח ההתרחשויות הביטחוניות האחרונות בגבול הצפון ומלחמת האזרחים בסוריה, אנו מחויבים להיערך לכל תרחיש. על מבקשי רעתנו בגזרה הצפונית לדעת שנפעל ונבטיח שלא ייחצו קווים אדומים".

הקבינט הביטחוני אישר היום כי תקציב הביטחון יקוצץ ב-3 מיליארד שקל - ולא ב-4 מיליארד שקל כפי שהציע משרד האוצר. ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר: "אני מבקש להבהיר שצה"ל על מפקדיו, על לוחמיו, על כלי הנשק שלו - הם חיוניים לביטחון ישראליים. חיוניים הן בהגנה והן בהתקפה - אלה שתי חזיתות מרכזיות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות