אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Glide: סמס לי וידאו

אפליקציית הווידאו צ'ט הישראלית, שהיתה מועמדת לפרס בתחרות הסטארט-אפים היוקרתית של כנס Disrupt, מציגה יכולות שימושיות וחביבות לכל מי שאוהב לראות עם מי הוא משוחח בטלפון

17.05.2013, 06:03 | אסף גלעד

כשכבר חשבנו שאין מה לחדש בעולם המסרים המידיים, נכנסה לחיינו Glide, אפליקציית מסרי וידאו מהירים שמייסדיה מיטיבים לתאר אותה כהכלאה בין ווטסאפ ובין סקייפ.

קראו עוד בכלכליסט

היא מאפשרת לשלוח הודעות וידאו באורך של עד 42 שניות, ממתינה עד שהנמען ייראה אותן - וכשהוא זמין לשיחה, היא מאפשרת וידאו צ'ט. האפליקציה מסוגלת גם לחבר מספר משתתפים לשיחת ועידה בווידאו.

כמו Viber ו-Tango שפותחה על ידי גרעין ישראלי, גם Glide היא תוכנה כשרה למהדרין שנוסדה על ידי אריה רויזמן, יונתן קראס ואדם קורבל, שלושתם עולים מארה"ב שפיתחו את התוכנה כשרצו לדבר עם הבית, אך התקשו לייסד שיחת סקייפ שבה כל בני המשפחה זמינים.

בכנס הסטארט-אפים היוקרתי Disrupt האחרון שנערך בניו יורק לפני כשבועיים הפתיעו צוות Glide את המשתתפים, כשעלו באופן בלתי מתוכנן לשלב הגמר שכלל שבע מתחרות. ולמרות שלא זכתה להכלל כאחת מבין שתי הפיינליסטיות, צברה האפליקציה 100 אלף הורדות בקצב הולך וגובר, מרביתן לאייפון. לאחרונה השיקה החברה גם גרסת בטא לאנדרואיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות