אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: תקלות בנייה חמורות במבנה צמוד לקניון של אפי פתוח במוסקבה צילום: סיון פרג'

דיווח: תקלות בנייה חמורות במבנה צמוד לקניון של אפי פתוח במוסקבה

כך לפי האתר הכלכלי הרוסי "ודומסטי". אפריקה ישראל בתגובה: "האזור בו התגלו ליקויי הבנייה - אינו חלק מעמודי התווך של הבניין אלא מחיצה זמנית המשמשת לגידור"

19.05.2013, 11:23 | רחלי בינדמן

האתר הכלכלי הרוסי "ודומסטי" דיווח במהלך סוף השבוע האחרון כי במהלך בדיקה שגרתית התגלו ליקויים חמורים והפרות בנייה באזור בו ממוקם קניון 'אפימול' של חברת אפי פיתוח מקבוצת אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב. 

קראו עוד בכלכליסט

"במהלך ביקורת שביצע התובע הכללי הרוסי התגלו הפרות בנייה חמורות, התלונות העיקריות קשורות למרכז המסחרי אפימול", נכתב. "בבניין התברר כי לא היו מבנים תומכים. נציגי התובע נדהמו ממספר העובדים הלא חוקיים שעבדו במתחם. התובע מגדיר את המצב הנוכחי של הקניון כמסוכן".

בתגובה לפניית "כלכליסט" מיהרה חברת אפריקה ישראל להבהיר כי "האזור בו התגלו ליקויי הבנייה אינו חלק מעמודי התווך של הבניין, אלא מחיצה זמנית המשמשת לגידור הפרוזדורים באגף הטכני של אפימול. אי לכך, למבקרים בקניון אין כל גישה לאזור זה כלל".

אפימול אפימול אפימול

עוד הוסיפה החברה כי "אפי פיתוח, החלה ביישום וביצוע הפתרונות של הליקויים שהתגלו במבנה הזמני וסגרה בפני העובדים את הגישה לאזור הפרוזדורים. בנוסף, למרות שהשטחים אינם נחשבים לאזורים מסוכנים, הציבה החברה תמרורי אזהרה במקום ועובדי אבטחה דואגים לעדכן את עובדי הקניון אודות השינויים בדרכי הגישה החלופיות. קניון אפי מול פועל כסדרו ופתוח למבקרים בכל שטחי המסחר והבידור מבלי שנשקפת כל סכנה לחיי אדם. כמו כן, בכוונת הנהלת החברה לפנות ולקבל הסברים בהקשר לפרסומים אלה".

אפימול מול הוא במרכז קניות יוקרתי ברובע העסקים החדש של מוסקבה סיטי. באפי פיתוח שואפים להפוך אותו לפופולרי ביותר ברוסיה, בעוד שהקניון משתרע על 320 אלף מ"ר (פחות מ־0.1% מכלל שטחי הקניונים במדינה) וכולל 400 חנויות, 50 מסעדות ובתי קפה, סופרמרקט, בתי קולנוע ומתחם לילדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות