אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
GM תבנה דאטה סנטר חדש ב-100 מיליון דולר צילום: בלומברג

GM תבנה דאטה סנטר חדש ב-100 מיליון דולר

יצרנית הרכב האמריקאית מוסיפה עוד מרכז נתונים לדאטה סנטר שכבר בנתה בשנה שעברה. המרכז הוא חלק מתוכנית ארגון מחדש של מערך ה-IT של GM

19.05.2013, 12:45 | רפאל קאהאן

ג'נרל מוטורס, יצרנית הרכב האמריקאית מתכננת לבנות דאטה סנטר בעלות של כ-100 מיליון דולר בדטרויט. כך מדווחים בסוכנות בלומברג. המרכז החדש מתווסף למרכז קודם שכבר נבנה בשנה שעברה בעלות של כ-130 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הבנייה של המרכזים היא חלק מתוכנית ארגון מחדש של מערך ה-IT של החברה. כיום, GM, מבצעת מיקור חוץ לכ-90% משירותי ה-IT. אולם השאיפה של המנמ"ר של החברה, רנדי מוט, היא להפוך את המגמה ולהחזיר את העבודה פנימה לתוך החברה.

הדאטה סנטר החדש של GM יוקם כ-60 ק"מ מדטרויט, שם שוכן מטה החברה, צילום: shutterstock הדאטה סנטר החדש של GM יוקם כ-60 ק"מ מדטרויט, שם שוכן מטה החברה | צילום: shutterstock הדאטה סנטר החדש של GM יוקם כ-60 ק"מ מדטרויט, שם שוכן מטה החברה, צילום: shutterstock

כיום יש ל-GM כ-1,500 עובדים במערך ה-IT. השאיפה היא להגיע ל-9,000 עובדי IT בסיום תוכנית הארגון מחדש בעוד כחמש שנים. GM גם מתכוונת להעסיק ישירות כ-3,000 מעובדי הקבלן של HP שעובדים כיום במערך שלה במודל מיקור חוץ.

שני מרכזי הנתונים החדשים, יחליפו רשת של כ-23 מרכזי נתונים שמנוהלים על ידי GM ועוד שלושה ספקי משנה. עלות הציוד ש-GM התקינה בהם עולה על 500 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות