אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ירידה בהכנסות וגידול ברווח לחברת וואן טכנולוגיות

ירידה בהכנסות וגידול ברווח לחברת וואן טכנולוגיות

וואן טכנולוגיות רושמת ירידה קלה בהכנסות ומייחסת את התוצאות לעיתוי חג הפסח. בנוסף חוותה החברה ירידה בהזמנות המדינה עקב אי אישור התקציב

19.05.2013, 15:50 | מאיר אורבך
עיתוי חג הפסח, מסתבר, אינו רק בעיה של חברות הקמעונאות אלא גם של חברות המחשוב הישראליות. לאחר שחברת מטריקס דיווחה על פגיעה בתוצאות הרבעון האחרון כתוצאה מהחג, גם הכנסות חברות וואן טכנולוגיות רשמו פגיעה -  אם כי קטנה יותר. בשונה מחברת מטריקס הצליחה וואן טכנולוגיות לרשום עליה ברווחים.

קראו עוד בכלכליסט

הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2013 עמדו על 250.8 מיליון שקל, בהשוואה לכ-268 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2012. החברה מסבירה בדוחותיה את הירידה במכירות בשל השילוב של עיתוי חג הפסח - אשר פגע אף בחברת מטריקס ובעצירת הזמנות של המגזר הציבורי בישראל עקב אי אישור התקציב.

וואן - ירידה בהכנסות, אבל גידול ברווחים וואן - ירידה בהכנסות, אבל גידול ברווחים וואן - ירידה בהכנסות, אבל גידול ברווחים

במקביל רשמה החברה עלייה קלה ברווח התפעולי ל-18.6 מיליון שקל לעומת רווח תפעולי של 17.9 מיליון שקל ב-2012. העלייה ברווח התפעולי מיוחסת לשיפור במגזרי פתרונות התוכנה וממגזרים נוספים.

הרווח הנקי של החברה שמר על יציבות ורשם גם הוא עלייה קלה מ-12 מיליון שקל לעומת 11.2 מיליון שקל של רווח, המיוחס לבעלי המניות, ברבעון הראשון של 2013.

החברה תחלק דיבידנד של כ-6 מיליון שקל לבעלי המניות שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות