אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמיר גיא יתמודד על תפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום צילום: אוראל כהן

אמיר גיא יתמודד על תפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום

גיא יתמודד על התפקיד נגד יורם באומן: "רואה עצמי נציג הדור הצעיר של הפרסומאים". זוהי פעם ראשונה בה תתקיים באיגוד התמודדות על התפקיד, שתוכרע בתחילת יולי

20.05.2013, 19:15 | אורנה יפת
אמיר גיא, מנכ"ל משרד הפרסום אדלר חומסקי, יגיש מועמדות לתפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום. גיא יתמודד על התפקיד נגד יורם באומן שצפוי אף הוא להגיש מועמדות. את התפקיד ממלא כיום מודי כידון, שצפוי לסיים את הקדנציה שלו בקרוב. הבחירות ליו"ר האיגוד יתקיימו בתחילת חודש יולי.

אמיר גיא. לעסוק באג אמיר גיא. לעסוק באג'נדות של דיגיטל, ניו מדיה וקריאייטיב | צילום: אוראל כהן אמיר גיא. לעסוק באג

גיא אישר כי הוא מתכוון להתמודד על התפקיד ואמר ל"כלכליסט" כי הוא רואה עצמו נציג של הדור הצעיר של הפרסומאים. "אני חבר איגוד חברות הפרסום כבר כמה שנים. בשנים האחרונות הענף עבר חילופי דורות. תמיד היו בתפקיד יו"ר האיגוד, מייסדי הענף כמו יאיר גלר, רמי שלמור ומודי כידון. אלה אנשי הדור הקודם המכובד. עכשיו, מי שמוביל את ענף הפרסום הם חבר'ה מהדור הצעיר שבא אחריהם, ולכן אני חושב שמי שמנהל את האיגוד ומתעסק בו צריך להיות מי שנמצא כיום במשרדים ובא מהצד של הלקוחות. עם חילופי הדורות בענף הפרסום הגיע הזמן שאיגוד הפרסום יהיה פלטפורמה לקבלה של ההנהלות הצעירות החדשות, ויעסוק באג'נדות של דיגיטל, ניו מדיה וקריאייטיב ולא כל היום לדבר רק על מסחר ועמלות. יחד עם זאת, באומן מועמד טוב בכל הקשור לקריאייטיב ומקצועיות".

זוהי פעם ראשונה בה תתקיים באיגוד התמודדות על התפקיד. בעבר היה נהוג כי מי שמגיש מועמדות ומקובל על כולם, לא מתמודדים מולו על מנת שלא לפלג את האיגוד. בכירים בענף אומרים כי לנוכח הדרדרות ענף הפרסום בשנים האחרונות, מועמדותו של גיא היא רענון מבורך וכי הוא יביא תפיסת עולם חדשה לאיגוד ולענף.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
הגיעו מים עד נפש, לא נסלח אבל עדיין לא מאוחר לתקן!
אכן הישראלים לא חכמים ! הציבור הישראלי מאפשר למשרדי הפרסום להזין את ה "שד" אמנם משתדלים ל"בקבק" אותו אך עדיין חי ובועט! הגיע הזמן לפרק את ה"שד" ולא להחזיר אותו ו/או לכלוא אותו. הצעות ל"פירוק" : ליצור חברה שיויונית יותר שמשקפת את החברה בה אנו חיים. אם אני מגיע כתייר לארץ ישראל וצופה בטלביזיה הישראלית אני יכול להגיד בבטחון מלא שמדובר בחברה "אנגלו-סקסית" ואם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק. השבט הלבן כן שומר לעצמו את הכספים ומעביר אותם מכיס לכיס על חשבון הזדמנויות של חבר'ה צעירים משכילים, אינטליגנטים רק ממוצא שאינו "לבן". חייבים לפרק את הקליקה הזו. יש דור שלם של ילדים שלא רואים את עצמם בטלביזיה, כלומר הם לא קיימים כי לדעת הפרסומאים הצבועים, הם לא מתאימים כשבכל העולם היופי שהם בחרו להתעלם ממנו, הוא היופי המוביל. פשוט דה-לגטימציה של ציבור רחב. וגם פה ניתן לעשות כסף מזה ולהתפרנס. משרדי הפרסום לעולם יציגו את המזרחי כעובד בסופר או טכנאי מזורגג ומקריח הממליץ על מוצר כלשהוא, הפרסומאים יצרו ומנציחים את המזרחי כנחות ומיתממים כלא מבינים מה לא בסדר, המזרחים נמצאים בעמדות מפתח בזכות עבודה קשה וללא הנחות, בהם טייסים, קצינים בכירים, מנהלי בתי השקעות ובנקים, טייקונים ועדיין משרדי הפרסום ייתעלמו וישדרו לעם את התשדירים האנגלו-סקסים שלהם משל חיינו בסקסוניה. תעודת עניות לחברה הישראלית, גזענות בוטה, מפלה, פוגענית הטלביזיה מעוז של השבט הלבן, גלי-צה"ל מעוז של השבט הלבן, בג"ץ ויש רבותי יש הרבה חבר'ה שהם "לא-לבנים" שראויים להיות שם ולהנות מההזדמנויות, פרנסה, כסף, פרסום וכל מה שהוא פועל יוצא של זה ונראים מצויין. יוצאי אתיופיה, יש אתיופיות מדהימות ממש מלכות שבא ועדיין לא ייתנו להם להתפרנס, כמובן גם אתיופים זכרים מן הסתם. אין צורך בשחור עם מבטא אוקספורדי שמדבר אנגלית כדי למכור. אין ספק ששטיפת המוח היא כה יעילה, עד שיש דור שקם כאן ובטוח שהלבן יפה יותר, מגוחך ומעציב. היופי והאינטלגנציה קיימים במידה שווה בכל הספקטרום, הגיע הזמן לתקן את הטעון תיקון כנ"ל הדברים הפחות יפים. הפתרון פשוט, הציבור הרחב צריך להחרים מוצרים שאין שיויון בפרסום שלהם. רוצים "סקנדינבי" שהסקנדינבים ייקנו. כל מי שיש לו שליטה על תקציבי פרסום ולא רוצה לתת יד לעיוות הקיים, יכול להתנות את העברת הכספים בייצוג ישראלי יפה והולם. ישנם ילדים שחורים, שחומים, כהים, ומוקה הורסים ביופיים, רק בארץ מתעקשים להעלים אותם. והכוונה היא שלא תתחילו עם הציניות שבה 6 לבנבנים ואתיופי אחד!!! לכל מי שהנושא מציק לו, יש לך כוח עצום, כוח הקנייה ! אל תקנה אם אינך מזדהה עם הפרסום! תפגעו להם בכיס והם ייתיישרו! Money talks, Bullshit walks
ליו"ר החדש  |  21.05.13