אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ה-NFL ומיקרוסופט חתמו על הסכם חסות בשווי 400 מיליון דולר צילום: רויטרס

ה-NFL ומיקרוסופט חתמו על הסכם חסות בשווי 400 מיליון דולר

ליגת הפוטבול של ארצות הברית חתמה על הסכם חסות ענק עם מיקרוסופט לפיו תפתח שיתוף פעולה עם ה-Xbox One, קונסולת המשחקים החדשה

22.05.2013, 22:38 | סוכנויות הידיעות

ליגת הפוטבול של ארצות הברית (NFL) חתמה על הסכם חסות ענק עם מיקרוסופט לפיו תפתח שיתוף פעולה עם ה-Xbox One, קונסולת המשחקים החדשה של חברת המחשבים הענקית.

קראו עוד בכלכליסט

פוטבול ב-Xbox. שחקנים ומאמנים ב-NFL יוכלו להשתמש במהלך משחקים במוצרים של אפל אבל רק אם יורידו או יסתירו את הסמל של התפוח האכול, צילום: רויטרס פוטבול ב-Xbox. שחקנים ומאמנים ב-NFL יוכלו להשתמש במהלך משחקים במוצרים של אפל אבל רק אם יורידו או יסתירו את הסמל של התפוח האכול | צילום: רויטרס פוטבול ב-Xbox. שחקנים ומאמנים ב-NFL יוכלו להשתמש במהלך משחקים במוצרים של אפל אבל רק אם יורידו או יסתירו את הסמל של התפוח האכול, צילום: רויטרס

על פי ההסכם, שלפי הערכות בשוק שווה יותר מ-400 מיליון דולר לחמש שנים, ניתן יהיה לצפות במשחקים דרך ה-Xbox One, לשנות זוויות ראייה, לנהל שיחות עם אוהדים אחרים בזמן המשחק ועוד. בנוסף, על פי הערכות, ב-2014 תספק מיקרוסופט טאבלטים ומוצרי טכנולוגיה למאמנים ושחקנים ב-NFL.

כחלק מההסכם, על פי דארן רובל, בלוגר תעשיית הספורט של ESPN, שחקנים ומאמנים ב-NFL יוכלו להשתמש במהלך משחקים במוצרים של אפל, אבל רק אם יורידו או יסתירו את הסמל של התפוח האכול.

"ה-NFL מחויבת להתפתחויות טכנולוגיות שיעצימו את חווית הצפייה", אמר רוג'ר גודל, קומישינר ה-NFL. "אנחנו נרגשים מאוד משיתוף הפעולה שלנו עם החדשנות של מיקרוסופט, שתשנה את הדרך בה אנחנו רואים את המשחק".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות