אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ה"מותג" נגד רמי לוי: החברה הגישה בקשה לביזיון בית המשפט בטענה להפרת צו מניעה צילום: ענת זכאי טמיר

ה"מותג" נגד רמי לוי: החברה הגישה בקשה לביזיון בית המשפט בטענה להפרת צו מניעה

חברת ברנד פור יור, מפתחת סדרת מוצרי ה"מותג" הנמכרים ברשת רמי לוי טוענת כי הרשת הקמעונאית המשיכה למכור את מוצריה בניגוד להחלטת בית המשפט. רמי לוי: "אלו צעדים נואשים בעקבות הסירוב של רשת רמי לוי להמשיך את ההתקשרות עם החברה"

22.05.2013, 18:06 | זוהר שחר לוי

בקשה לביזיון בית משפט הוגשה אתמול (ג') נגד רשת השיווק רמי לוי בטענה כי היא מפרה צו מניעה שניתן נגדה, זאת במסגרת תביעה המתנהלת מול חברת ברנד פור יו.

קראו עוד בכלכליסט

החברה, שפיתחה סדרת מוצרים תחת השם "המותג" הנמכרים כמותג פרטי של רשת רמי לוי שיווק השקמה בע"מ, טענה בתביעה שהוגשה לפני למעלה משנתיים כי בהסכם שנחתם בשנת 2005 בין רשת השיווק לחברה, נקבע, בין השאר, כי הרשת לא תהא רשאית לשווק, להפיץ, למכור או לרכוש מותג פרטי אחר או כל מוצר של מותר פרטי אחר שאיננו "המותג".

ברנד פור יו טוענת בעתירתה כי למרות ההתחייבויות, נמכרים בסניפי הרשת מוצרים תחת מותג אחר שאינו "המותג". בהתאם לבקשת החברה הוציא בית המשפט המחוזי בירושלים צו מניעה בעניין זה.

אולם כעת טוענים בברנד פור יו, המיוצגת על ידי עוה"ד ד"ר אסף רנצלר, פרח רוסלר ואלעזר שטיין ממשרד ש. הורוביץ ושות', כי הרשת מפרה את צו המניעה וממשיכה למכור מוצרים. בבקשה לביזיון בית המשפט מבקשת החברה להטיל על הרשת קנסות נוכח ההפרות.

רמי לוי. בקשה לביזיון בית המשפט, צילום: אוראל כהן רמי לוי. בקשה לביזיון בית המשפט | צילום: אוראל כהן רמי לוי. בקשה לביזיון בית המשפט, צילום: אוראל כהן

תגובת רמי לוי: "אין ממש בטענות והכל חלק מצעדים נואשים של חברת ברנד פור יו בעקבות תביעה מוצדקת שהוגשה כנגדה על ידי רמי לוי שיווק השקמה ובעקבות הסירוב של רשת רמי לוי להמשיך את ההתקשרות עם ברנד בעתיד בגלל הפרות חוזרות ונשנות של ההסכם על ידי ברנד פור יו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות