אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבנר ודלק קידוחים חתמו על הלוואת גישור של 300 מיליון דולר צילומים: אוראל כהן אלבטרוס

אבנר ודלק קידוחים חתמו על הלוואת גישור של 300 מיליון דולר

החברות קיבלו את ההלוואה מבנקים זרים; השותפות צפויה להנפיק אג"ח בסכום דומה שיכסה את ההלוואה ועוד לכיסוי ההלוואה הקודמת

26.05.2013, 11:21 | מיקי גרינפלד

דלק קידוחים ואבנר, שבשליטת יצחק תשובה, חתמו עם בנקי ההשקעות ג'יי פי מורגן, סיטי ו-HSBC על הסכם להלוואת גישור של 300 מיליון דולר, כך דיווחו הבוקר (א') החברות לבורסה. ההלוואה נועה לממן את פעילות הקידוחים הכוללת של החברות.

קראו עוד בכלכליסט

השותפות בקידוחי הגז בתמר ולוויתן דיווחו כי במקביל להלוואה בכוונתן לגייס אג"ח בסכום של לפחות כמו ההלוואה - 300 מיליון דולר, פלוס יתרת ההלוואה שלקחה השותפות באפריל 2012 לצורך פיתוח פרויקט תמר בסכום של 902 מיליון דולר. את ההנפקה יובילו בנקי ההשקעות סיטי, ג'יי פי מורגן ו-HSBC.

יצחק תשובה, צילום: אוראל כהן יצחק תשובה | צילום: אוראל כהן יצחק תשובה, צילום: אוראל כהן

לפני כשבוע דיווחה השותפות על תגלית גז בקידוח "כריש". הדיווח היה הליך פרוצדוראלי בלבד, הנדרש על פי תקנות ניירות ערך בעקבות הודעת החברה שבוע קודם לכן על מציאת "סימני פטרוליום משמעותיים" בקידוח "כריש".

הסימנים בכריש נמצאו בקידוח לעומק של 4,315 מטר, שם זוהתה שכבת גז בעובי 60 מטר. לפיכך, ההערכות הראשוניות שקידוח "כריש" מכיל בין 2.3 ל-.3.6 TCF (טריליון רגל מעוקב) גז טבעי מתחזקות. דו"ח משאבים מלא בדבר הערכת גודל המאגר צפוי להתפרסם בעוד קצת פחות מחודשיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
תתפלאי- גם לי יש אמא, והחנזיר שלך שרף לה את הפנסיה לשם חיי שחיתות הוללות לו ולחבר מרעיו
כל חבורת דנקנר ורסק עגבניות לכלא לפי חוק הדירקטורים והמנהלים- על הפרת אמון בחברות ציבוריות, ריקון קופות ציבוריות בדיבדנדים ומשכורות עתק, ריקון חברות בקשיין מהכספים הנזילים והנכסים, הלוואות ללא בוחונות, חובות לא משולמים ומה לא. את מיידוף הכניסו ל160 שנה את הבן שלך צריך לכלוא לאלפיים שנים אני בטוח שקראת את חוות החיות בצעירותך והבנת את המסר- אז תפנימי- הבן שלך הוא החנזיר הראשי בבית החיות שנקרא ישראל - וכל השאר הנם חמוריו, אבל כמו בבית החיות- בסוף החמורים מתמרדים והסוף מר וידוע, תשאלי את רובספייר.
בשם אימי ובני דורה- שיעוף לעזאזל  |  26.05.13
1.
מוסדי שייתן כסף לתשובה חוטא לתפקיד שלו וצריך להתפטר
האיש אחראי לאחת ממחיקות הערך הגדולות שנעשו בישראל - אסור לתת לו כסף ציבורי. בעלים של חברת ביטוח שרוצה לתת לו כסף, שייתן לו כסף שלו פרטי ולא כסף ציבורי. כדאי שהמוסדיים יפנימו את מה שכל המדינה צועקת להם באוזניים - צריך להיות מחיר לתספורת ולהפקרות בכסף ציבורי
עו"ד  |  26.05.13