אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קב' אביב מכניסה שותף למגדל המשרדים ברחוב רוטשילד בת"א צילום: יונתן בלום

קב' אביב מכניסה שותף למגדל המשרדים ברחוב רוטשילד בת"א

מדובר בקבוצת LR של רועי בן ימי. עלות הפרויקט: 450 מיליון שקל. דורון אביב: "LR משתפת אתנו פעולה בתחום הנדל"ן המסחרי בארה"ב, ולא הכנסנו שותפה מתוך כורח"

26.05.2013, 12:56 | עינת פז-פרנקל

קבוצת אביב מכניסה שותף למגדל המשרדים שהיא מקימה ברחוב רוטשילד 22 בתל אביב: קבוצת LR של רועי בן ימי תיכנס כשותפה שווה בפרויקט שעלותו 450 מיליון שקל.

מגדל אביב ברוטשילד 27 (הדמיה), הדמיה: ויופוינט מגדל אביב ברוטשילד 27 (הדמיה) | הדמיה: ויופוינט מגדל אביב ברוטשילד 27 (הדמיה), הדמיה: ויופוינט

דורון אביב, יו"ר קבוצת אביב, אמר היום ל"כלכליסט", כי החברה בחרה לחבור ל-LR, המשתפת איתה פעולה בתחום הנדל"ן המסחרי בארה"ב, ולא הכניסה שותפה מתוך כורח.

לדברי אביב, הקומפלקס ברחוב רוטשילד – מגדל בן 27 קומות ומבנה לשימור ("בית בכר") – ישתרע על 22 אלף מ"ר, שעומדים כיום להשכרה במחירים של 115 עד 140 שקל למ"ר לחודש. ניתן גם לרכוש שטחים, אך אביב סירב לפרט את המחירים.

רועי בן ימי, בעלי קבוצת LR, צילום: מיקי נועם אלון רועי בן ימי, בעלי קבוצת LR | צילום: מיקי נועם אלון רועי בן ימי, בעלי קבוצת LR, צילום: מיקי נועם אלון

"יש הרבה מאד התעניינות – גם מגופים פיננסיים וגם מחברות הייטק צעירות – משום שזה האזור הכי הכי חי בתל אביב", אמר אביב. "חברות יוצאות מתל אביב? זה חלק מקמפיין פופוליסטי. מבחינה עסקית, מדובר במרכז של מטרופולין והרבה גופים רוצים את האיכות והנגישות. ולא מדובר רק בבנקים ושגרירויות, גם גופי סטרט-אפ צעירים רוצים לשכור אצלנו". הוא סירב לפרט את שמות השוכרים.

לדברי אביב, העובדים של חברות ההיי-טק גרים בתל אביב, והם "לא רוצים שיזרקו אותם ב'חורים' ובאזורי תעשייה. בסופו של יום, ההחלטות לעזוב את תל אביב הן לא בהכרח נכונות. זה רחוק מלהיות כיף להיות באזור תעשיה. כשאתה ברחוב רוטשילד, אתה לא צריך למתג את עצמך".

מגדל המשרדים "רוטשילד 22" תוכנן על ידי האדריכל משה צור; שטחי הפנים של הפרויקט והאטריום תוכננו על ידי האדריכלית אורלי שרם; שימור "בית בכר" תוכנן ע"י האדריכל אמנון בר אור. בניית הפרויקט צפויה להסתיים בסוף השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות