אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדולפין והמכונית החשמלית: המיזם המהפכני ושברו

PLAY

הדולפין והמכונית החשמלית: המיזם המהפכני ושברו

השלבים שבעלייתו וקריסתו של רעיון גאוני לחיסכון בדלק, בארט סימפסון וסטואי גריפין בגרסה פוטו ריאליסטית, שלטים מנומסים במיוחד שמזהירים מפני מוצרים מקולקלים וגרסה אוסטרלית ל"רומיאו ויוליה"

26.05.2013, 18:45 | נמרוד צוק

1. פי 1,000 יותר בטר פלייס

בהתחלה זה נראה כמו הרעיון הכי מדהים בעולם, כזה שיפתור את כל בעיות האנרגיה בעולם ובמקביל יאפשר לכם להגיד לבוס שלכם מה דעתכם המדויקת עליו ויהפוך אתכם למיליארדרים בן לילה. ואז מגלים שזה בסך הכל שני דולפינים מזכוכית על עיגול מתכת, או מכונית יקרה מונעת בחשמל שאף אחד לא רוצה לקנות.

2. מצוירים בסלון

איך צ'רלי בראון, ג'סיקה ראביט, מריו השרברב וסטואי מפמילי גאי היו נראים אם הם היו אנשים אמיתיים ולא דמויות מצוירות - ומישהו היה מצייר דיוקנאות שלהם בסגנון ריאליסטי? התשובות בפוסט הזה.

3. מצטערים, לא בשימוש

יש שלט "לא בשימוש" שמסביר את כל הצעדים שננקטו בנסיון לתקן את מכונת הצילום כדי לחסוך מראש שאלות מיותרות, יש שלט שמבהיר לך בלי להתחכם שהמכונה הזו תיקח לך את הכסף ולא תתן לך כלום בתמורה, יש שלט שמתנצל על הפונט שבו הוא נכתב, ועוד רבים וטובים. אבל הכי מוצלח הוא השלט שלפניכם:

4. אל סם

ילדים, אל תסחרו בסמים! זה אולי נראה בהתחלה כמו עסק מלא בכסף קל, מכוניות יקרות ובחורות יפות, אבל בסוף אתם עלולים לגמור כמו הבחור הזה, שעשה על הספק שלו רושם של שוטר סמוי והסתבך במצב לא נעים.

 

5. רומיאו ויוליה, הגרסה האוסטרלית

 

שייקספיר טבע לא מעט משפטים שהפכו לנכסי צאן ברזל של התרבות המערבית. אבל באוסטרליה זה לא כל כך תפס, כי למקומיים יש רעיונות משלהם בנוגע למה זה בדיוק "אנגלית". אחד מהם לקח יוזמה והחליט להרים פרויקט תרגום שלא תבינו ממנו אפילו מילה אבל יצחיק אפילו קנגורו אחרי ארוחה של וג'ימייט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות