אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי מגה בדרך לסכסוך עבודה צילום: עמית שעל

עובדי מגה בדרך לסכסוך עבודה

ועד העובדים הגיש בקשה לסכסוך עבודה בשל ניתוקו של יו"ר הוועד מהאפשרות לשלוח מייל לעובדים

30.05.2013, 08:55 | גיל קליאן

ועד עובדי מגה הגיש אתמול להסתדרות בקשה לסכסוך עבודה. זאת בעקבות ניתוקו של יו"ר הוועד, אייל אלי, מהאפשרות לשלוח מייל לכל עובדי החברה וכן לנוכח טענות הוועד על כך שלא משתפים אותם בתוכנית ההתייעלות המתגבשת ברשת.

קראו עוד בכלכליסט

שלשום בערב שלח אלי מייל לעובדים ובו כתב כי "ועד העובדים הסמיך את יו"ר הוועד להכריז במידת הצורך על סכסוך עבודה ולנהל מאבק באמצעות כל הכלים העומדים לרשותו כדי למנוע פגיעה בזכויות העובדים, אשר מרביתם משתכרים שכר מינימום". לטענת אלי, בעקבות המייל הוא נותק אתמול מהיכולת לשלוח מייל לעובדים.

מוטי קרן. "לא נפגע בעובדים" מוטי קרן. "לא נפגע בעובדים" מוטי קרן. "לא נפגע בעובדים"

אלי לא הסתפק בשליחת המכתב לעובדים, וכחלק מההיערכות שלו למאבק מול ההנהלה החדשה הצטייד גם באיש יחסי הציבור משה דבי לניהול הקשר עם התקשורת וכן בעו"ד יעקב רוזנשטיין.

עד כה פורסמו לא מעט ספקולציות בנוגע לתוכנית האסטרטגית במגה, כאשר אף אחת מהן לא זכתה לאישור מהחברה או גורם מטעמה. מה שבטוח הוא שהתוכנית של מוטי קרן, שנכנס לתפקיד המנכ"ל בתחילת השנה, תהיה חייבת לכלול התייחסות לפעילות הכושלת של מגה בזירת הדיסקאונט, שם לא הצליחה להוביל את השוק עם הרשת מגה בול, וכן התייחסות לתנאי ההעסקה של העובדים, שמכבידים על ההוצאות התפעוליות של הרשת.

על רקע הספקולציות האלה שומר קרן על שתיקה רועמת, והוא אף מצפה מהעובדים שלו לעשות כן. במכתב ששלח לעובדים הוא כתב כי "יש לנהל את הקשר עם גורמי תקשורת חיצוניים בדרך מקצועית ובאמצעות גורמים מוסמכים בלבד". כמו כן הדגיש קרן כי אין בכוונתו לפגוע בזכויות העובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
סכסוך עבודה
אנחנו עובדי מגה ותיקים המומים ממה שקורה אצלינו לאחרונה ולא מאמינים שזה מגיע לכאלה רמות מה זה הכוחניות הזו בושה למגה קמעונאות במקום לשבת ולדבר עים ועד עובדים בוחרים לנתק אותו מהמיילים אז רק לידיעתכם העובדים ממשיכים להיות מעודכנים בכל מה שקורה גם בלי המייל אבל זאת לא צורה אלי אייל אנחנו איתך ומאחורייך בכל מה שתחליט בהצלחה
30.05.13
1.
תגובה למה שמתרחש
למוטי קרן מוטי אנחנו עובדים של עשרות שנים בחברה אנחנו בניינו את החברה במו ידנו השקענו את כל חינו למען החברה לא ניתן לאף אדם להרוס את מה שבנינו וגם לא ניתן לאף אחד לפגוע בעובדים תמו לנו להתפרנס בכבוד גם כך אנחנו עובדים קשה מה אתם עוד רוצים מאיתנו אתה יכול לקצץ במטה במקום למנות עוד משכורות ענק לעוד חברים שלך
עובד מגה , צפון  |  30.05.13