אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Pixtr: מקצה שיפורים לתמונות

לא אוהבים להצטלם? נסו את Pixtr, שמשפרת תמונות ועושה אתכם קצת יותר יפים על בסיס אלגוריתם חכם. לאפליקציה הישראלית, בה השקיע נשיא Waze, יש כבר יותר מ-70 אלף משתמשים

31.05.2013, 10:41 | אסף גלעד
תוכנת פוטושופ הפופולרית של אדובי התקשתה, כמו תוכנות רבות אחרות, לעבור אל עולם הסלולר. התוכנה אמנם זמינה כיום להורדה במחיר של 20 שקל, אך זה מעט מדי ומאוחר מדי. את החלל שהיא הותירה ממלאות אינספור אפליקציות אחרות לשיפור ושיפצור תמונות אחרות, הבולטת שבהן היא אינסטגרם המאפשרת - באמצעות לחיצת כפתור - להעלים פצעי אקנה או צל לא מחמיא בסנטר באמצעות פילטר אגרסיבי במיוחד. Facetune הישראלית מציעה גם כן תוכנה משוכללת לשיפור תמונות פנים, אך היא דורשת עבודה ידנית וכן גובה כ-12 שקלים להורדה.

חברת Pixtr מציעה אפליקציה חינמית להורדה מחנות האייפון ובה אלגוריתם חכם שמבצע בעצמו ובתוך שניות את כל השיפורים האוטומטים. עם זאת, האלגוריתם לא ממש מתייעץ אתכם וקובע מה יפה ומה לא על בסיס מתמטיקה טהורה. היא מסוגלת להצר את הסנטר או את האף, להקטין את עצמות הלחיים ולהפוך אתכם לקצת יותר יפים ממה שאתם.

רמאות? לאו דווקא. אביב גדות, מנכ"ל החברה טוען שכולנו קצת מרמים עוד לפני שהמצלמה קולטת אותנו: אנחנו בוחרים את הפרופיל האהוב או מחייכים בדיוק במידה. האפליקציה הזו יכולה לתקן, ולו ברמת תיקון התאורה, את הנזק התדמיתי שנגרם לנו במהלך הצילום.

מאחורי האפליקציה עומדים היזמים אביב גדול, ירון רצ'ר ואבנר בר, בוגרי מאיצי הסטארט-אפים של מיקרוסופט ו-MassChallenge וגייסו כמה מאות אלפי דולרים מנשיא Waze אורי לוין. האפליקציה זמינה להורדה עבור האייפון בלבד, וצברה מאז השקתה לפני כחודש 70 אלף משתמשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות