אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי הם התיירים הנדיבים ביותר בעולם? צילום: shutterstock

מי הם התיירים הנדיבים ביותר בעולם?

סקר חדש בדק אילו תיירים משאירים טיפים באופן קבוע במהלך החופשה שלהם - ומי מעדיפים להשאיר את הכסף הקטן בכיס

01.06.2013, 17:00 | סוכנויות הידיעות

התיירים הגרמנים עקפו את האמריקאים, וכיום הם נותני הטיפים הנדיבים ביותר בעולם - כך עולה מסקר חדש שערך אתר טריפ אדווייזר (Trip Advisor) בקרב כ-9,000 משתתפים. 69% מהגרמנים שהשתתפו בסקר אמרו כי הם תמיד משאירים טיפ במסעדות ובבתי מלון, בהשוואה ל-57% מהאמריקאים ו-53% מהרוסים.

(ארכיון), צילום: shutterstock (ארכיון) | צילום: shutterstock (ארכיון), צילום: shutterstock

לפי הסקר, מעל 80% מהאמריקאים חשו אי-ודאות בכל הנוגע לסכום התשר שמקובל במדינות זרות, ורובם נהגו להיוועץ בספרי טיולים לשם כך. 3% מהמשתתפים האמריקאים ציינו כי בקשות של נותני שירות לתשר גבוה יותר, או תלונותיהם על תשר נמוך מדי, הרסו להם את החופשה. 

לפי הנתונים, התיירים האיטלקים הם נותני התשר הגרועים ביותר - רק כ-23% מהם נותנים טיפ באופן קבוע במהלך החופשה. בסקר השתתפו גם תיירים מברזיל (40% השאירו תשר באופן קבוע), צרפת (39%), בריטניה (39%) וספרד (36%). מבין כלל התיירים

עוד עולה מהסקר כי 73% מהתיירים נעזרים בספרי טיולים כדי לקבוע את גובה התשר הדרוש, 48% נעזרים בביקורות באינטרנט, 46% נעזרים בפורומים ברשת, 35% שואלים קרובי משפחה או חברים שביקרו במקום, ו-26% שואלים את המקומיים. ואיך מחשבים התיירים את סכום התשר? לפי הסקר, 75% מבצעים "חישוב בראש", 18% משתמשים בסמארטפון שלהם, ו-7% משתמשים בטבלאות ייעודיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות