אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל, כמה קלוריות יש באנטריקוט? צילום: shutterstock

גוגל, כמה קלוריות יש באנטריקוט?

ענקית הרשת תציג מידע נרחב על כ-1,000 מאכלים ומנות, כדי להקל על הגולשים לשפר את התזונה שלהם ולרזות. הגולשים יכולים לקבל ערכים קלוריים ומידע נוסף על ידי שאלות בשפה טבעית

02.06.2013, 13:11 | נמרוד צוק

חובבי התזונה הבריאה כבר לא צריכים להתאמץ בחיפושיהם אחר מידע על המזון שלהם: גוגל הוסיפה לתוצאות החיפוש בה מידע תזונתי על כ-1,000 פירות, ירקות, סוגי בשר ומנות שלמות, אותו ניתן יהיה לאתר בקלות באמצעות שאילתות בשפה טבעית.

קראו עוד בכלכליסט

"אנו יודעים שקבלת החלטת חכמות בנודע לצריכת מזון יכול להיות תהליך מייגע ומתסכל, ולכן ניסינו להפוך אותו למעט יותר פשוט", הסבירה החברה בפוסט בבלוג שלה שפורסם בסוף השבוע.

גוגל תסייע לכם לדעת מה יש במזון שאתם אוכלים, צילום: shutterstock גוגל תסייע לכם לדעת מה יש במזון שאתם אוכלים | צילום: shutterstock גוגל תסייע לכם לדעת מה יש במזון שאתם אוכלים, צילום: shutterstock

אופציית החיפוש החדשה תאפשר להקליד שאלות כמו "כמה קלוריות יש באבוקדו?" או "כמה חלבונים יש בבננה?" ולקבל תשובה מדויקת באופן מיידי כחלק מדף תוצאות החיפוש, לצד נתונים תזונתיים נוספים ומרכיבים או מנות רלוונטיות נוספות.

את החיפוש התזונתי ניתן יהיה לבצע גם באמצעות פקודות קוליות. החיפוש ידע לענות גם על שאלות מורכבות יותר כמו "מהו ההרכב התזונתי של אפרסק?" או "האם פסיפלורה מכילה סוכר?". בנוסף הוא ידע להציע תוצאות שאינן קשורות ישירות למילות החיפוש, באמצעות ה-Knowledge Graph.

החיפוש התזונתי יהיה זמין בשלב ראשון באנגלית בלבד והוא יופץ למשתמשי הגרסה האמריקאית בהדרגה במהלך השבוע הקרוב, כאשר בהמשך מתכננת גוגל להוסיף שפות וארצות נוספות ולהגדיל את היקף המידע במאגר כך שיכסה מזונות נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות