אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמא צדקה: 9 מתוך 10 מהמקצועות הרווחיים ביותר השנה - בתחום הרפואה צילום: shutterstock

אמא צדקה: 9 מתוך 10 מהמקצועות הרווחיים ביותר השנה - בתחום הרפואה

חשבתם שמנכ"לים של תאגידי ענק מובילים בשכר? דירוג "פורבס" מראה אחרת. מהו המקצוע בו תשתכרו הכי הרבה ולאיזה לא כדאי להתקרב?

06.06.2013, 22:01 | סוכנויות הידיעות

לאחרונה מופיעות משכורותיהם של בכירי המשק בכותרות העיתונים, אך למרות השכר והבונוסים השערורתיים שמהם נהנים מנכ"לים של תאגידי ענק, על פי סקר של מגזין "פורבס", הנהנים העיקריים ממשכורות עתק הם דווקא מומחים מתחום הרפואה. פורבס פרסם את דירוג המשרות הרווחיות ביותר והכי פחות רווחיות על פי נתוני משרד העבודה האמריקאי.

להלן העבודות המשתלמות ביותר:

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: העבודות המשתלמות ביותר (10 תמונות)

בצד השני של הסקאלה,נמצאים עובדי תעשיית שירותי המזון הסובלים מהמשכורות הנמוכות ביותר בארה"ב - שישה מבין עשרת המקצועות עם המשכורת הגרועה ביותר שייכים לתחום.

 

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: העבודות הכי פחות משתלמות (10 תמונות)

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
שימו לב זה הכנסה לא שכר
אם תלכו לכתבה המקורית תראו שגם מציינים זאת במפורש, מדובר בהכנסות ולא בשכר. לרופאים יש עלות גבוהה הן של הלוואות לימודים והרבה יותר מזה של ביטוח רשלנות רפואית. לכן הסכומים מאוד מאוד גבוהים ולכן גם רופאים מרדימים או מנתחים בראש הפרמידה. כמובן שזה רק מקטין את הסכומים מהותית(אני חושב שליש בערך מההכנסה הולך לביטוח רפואי בארה"ב). אבל השאלה שכר הרופאים בארץ עדין במקומה Doctors’ salaries are so high not only because of supply and demand but also to offset the amounts they have to invest in education and malpractice insurance. מתוך הכתבתה באנגלית
כלכלן  |  10.06.13
לכל התגובות