אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טייגר וודס קרוב לחתימה מחדש בנייקי צילום איי אף פי

טייגר וודס קרוב לחתימה מחדש בנייקי

לנייקי הייתה דווקא הזדמנות להחתים את טייגר וודס בזול כשהקריירה שלו הייתה בדעיכה, אבל פספסה את הזדמנות וכעת, על פי דיווחים, תשלם לו סכום גבטה מ-20 מיליון דולר

04.06.2013, 15:04 | סוכנויות הידיעות

טייגר וודס צפוי לחתום על חוזה חדש עם נייקי, כך מדווחים ב-ESPN. לדברי סוכנו, החוזה החדש יהפוך באופן נחרץ את טייגר לשחקן הגולף המרוויח ביותר מחוזי ספונסרשיפ. מכך עולה כי החוזה של טייגר גבוה אף יותר מ-20 מיליון דולר בשנה, הסכום שלפי השמועות, מרוויח רורי מקלרוי בכל שנה מנייקי.

קראו עוד בכלכליסט

טייגר וודס. נייקי פספסה את ההזדמנות , צילום איי אף פי טייגר וודס. נייקי פספסה את ההזדמנות | צילום איי אף פי טייגר וודס. נייקי פספסה את ההזדמנות , צילום איי אף פי

לא מדובר בהפתעה גדולה. בשלב זה בקריירה שלו קשה לדמיין את טייגר מייצג מותג אחר, ובמקביל אין סיבה שנייקי תזרוק את אחד מספורטאי הדגל שלה בעיצומו של הקאמבק שלו.

אולם נראה שהחלטתה של נייקי להמתין לפני שהיא החתימה מחדש את טייגר, עלתה לה מיליונים. בשנה שעברה, נייקי הציעה לטייגר עסקה קטנה יותר, שהייתה מכניסה לו כמה עשרות מיליונים בשנה, כך לפי כתב הגולף סטיב אלינג. לדבריו, באותה תקופה טייגר דרש חוזה של 40 מיליון דולר בשנה, בדומה לחוזה האחרון שלו. הפרטים לגבי העסקה הנוכחית (והאחרונה של טייגר) אינם ידועים. הנתון של 40 מיליון דולר גבוה יותר מכל הניחושים הקודמים לגבי ההכנסה של טייגר מנייקי.

סוכנו של טייגר וודס משתמש במילים חזקות ביותר ("נועז", נחרץ" וכ') כדי לתאר את החוזה. ההיגיון גורס שנייקי איבדה את היתרון שלה לאחר תקופת הניצחונות של טייגר באביב. לנייקי הייתה דווקא הזדמנות להחתים את טייגר כשהקריירה שלו הייתה בדעיכה, אבל פספסה את הזדמנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות