אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס טכנולוגיות תתפעל את מרכז התמיכה של עיריית פתח תקווה

נס טכנולוגיות תתפעל את מרכז התמיכה של עיריית פתח תקווה

ההסכם נחתם לתקופה של כ-4 שנים וצפוי לשרת כ-1,500 משתמשים. ההיקף הכספי של ההסכם הוא כ-500 אלף שקל בשנה

05.06.2013, 13:50 | רפאל קאהאן

חברת נס טכנולוגיות זכתה בפרויקט התפעול של מרכז תמיכת משתמשי מערך המחשוב בעיריית פתח תקווה. נס גברה על החברות מלם מערכות, כלנית כרמון, מטריקס ובינת במכרז של העירייה לניהול במיקור חוץ של מרכז תמיכת ה-IT.

קראו עוד בכלכליסט

תקופת ההסכם עומדת על ארבע שנים והוא צפוי לשרת כ-1500 משתמשים, העלות השנתית של ההסכם הינה כ-500 אלף שקל בשנה. מנמ"ר עיריית פתח תקווה, רן שלום מסר בשיחה עם "כלכליסט" כי:"הזכייה של נס במכרז מקנה לה אופציה להתקשרות של 4 שנים. קרי, מדובר בסך הכל על תקציב של 2 מליון שקל".

נס תתפעל את מרכ התמיכה של עיריית פתח תקווה, צילום: shutterstock נס תתפעל את מרכ התמיכה של עיריית פתח תקווה | צילום: shutterstock נס תתפעל את מרכ התמיכה של עיריית פתח תקווה, צילום: shutterstock

במסגרת המכרז, יספק מרכז התמיכה של נס טכנולוגיות שירותי מיקור חוץ לעיריית פ"ת, הכוללים תמיכה מלאה לשירותי המחשוב של העירייה, באמצעות תמיכה טלפונית ופיזית ותיקון תקלות חירום, כגון תשתיות תקשורת, שרתים ומחשבים, רכיבי אבטחת מידע ומערך היישומים הארגוניים.

רן שלום, הוסיף: "מיקור חוץ של מרכז תמיכת מערכות המידע יאפשר לנו להתמקד בעיקר העשייה שלנו והוא לתת שירותים ל-240,000 תושבי העיר, בעוד שנוכל ליהנות מהתמחות הספק ויתרון הידע שלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות