אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך בזבז נסיך סעודי 19 מיליון דולר בדיסנילנד פריז בתוך שלושה ימים צילום: בלומברג

כך בזבז נסיך סעודי 19 מיליון דולר בדיסנילנד פריז בתוך שלושה ימים

פאהד אל-סעודי בחר לחגוג את סיום לימודיו באופן ראוותני ובהשתתפות 60 אורחים. על פי הדיווח, החגיגות שנמשכו שלושה ימים כללו הופעות ודמויות נדירות של דיסני

05.06.2013, 13:58 | סוכנויות הידיעות

הנסיך פאהד אל-סעודי מסעודיה בחר לחגוג את סיום לימודיו באופן ראוותני – חגיגה בת שלושה ימים בדיסנילנד פריז (יורודיסני) בחברת 60 אורחים ובעלות של 19 מיליון דולר, כך לפי ההאפינגטון פוסט.

אל-סעודי שילם להנהלת פארק השעשועים כדי שתסגור עבורו אזורים שלמים למשך שלושה ימים ב-22-24 במאי.

דיסנילנד פריז (ארכיון), צילום: בלומברג דיסנילנד פריז (ארכיון) | צילום: בלומברג דיסנילנד פריז (ארכיון), צילום: בלומברג

החגיגות כללו אירועים והופעות בהתאמה שנערכו במיוחד לכבוד האירוע, כולל כמה "דמויות נדירות של דיסני", אמרה דוברת יורו דיסני, המפעילה את הפארק. "הנסיך מאד נהנה. הוא נכח בכל שלושת הימים אבל לא הורשינו לשוחח איתו – זו הייתה ההוראה", ציין גורם בחברה.

על פי עיתון ה"דיילי טלגרף" הביקור היה ה"גרנד פינאלה" של מסע בפארקי דיסני ברחבי העולם תחת הכותרת Disney Dreamers Everywhere שמומן על-ידי משפחת המלוכה הסעודית וכלל ביקורים בהונג קונג, טוקיו, קליפורניה, פלורידה ולבסוף כאמור, צרפת.

על פי דיווחי העיתונות המקומית בצרפת, הנסיך אף השתתף בעיצוב התלבושות והתפאורה שהובאו לפארק במיוחד עבור האירוע, ביחד עם צוות של 80 רקדנים.

חרף החגיגה הראוותנית, הנסיך רחוק מלהעביר את ימיו בבזבזנות. הוא ידוע כיזם חברתי, פילנטרופ ופעיל זכויות אדם. הוא בוגר אוניברסיטת סטנפורד ועומד בראש מחלקת הפעילות בשפה הערבית של פייסבוק. הוא נוהג להרצות בנושאי סוגיות פרטיות ברשתות חברתיות. וכיום משמש כיועץ לממשלת ערב הסעודית בנושאי טכנולוגיית סייבר. אל-סעודי אף ייסד חברת משחקים לפייסבוק ולאייפון בשם Popvover Games שנרכשה על-ידי חברת משחקי ההימורים באינטרנט Playsino.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות