אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זכיין דומינו'ס פיצה בבריטניה מציע: משלוח באמצעות מזל"ט

זכיין דומינו'ס פיצה בבריטניה מציע: משלוח באמצעות מזל"ט

הרשת בממלכה המאוחדת הפיצה סרטון וידאו ובו נראה מטוס ללא טייס מנחית משלוח של פיצה חמה לידיו של המזמין. דובר החברה: "הדבר לא ייושם באה"ב"

05.06.2013, 19:35 | סוכנויות הידיעות
תרגיל ביחסי ציבור: זכיין דומינו'ס פיצה בבריטניה הפיץ סרטון וידאו של "DomiCopter", ובו נראה משלוח של פיצה חמה באמצעות מזל"ט הנקרא "DomiCopter". אבל כדאי להיות ראלים ולא לצפות בינתיים לכך שמגש פיצה חמה יגיע לפתח הדלת שלנו באמצעות מטוס ללא טייס.

בהודעה לעיתונות שפרסם הזכיין הבריטי הוא ציין: "אנו מקבלים מאות אימיילים מלקוחות ששואלים מתי יוכלו לקבל פיצות בדרך זו". לדבריו, ה"DomiCopter" יכול להיות אמצעי חדש למשלוחי פיצה.

רעיון דומה בשם "TacoCopter" הושק בשנה שעברה בארה"ב - אפליקציה לשיגור מל"ט כדי לספק טאקו לסף דלתו של המזמין. אבל השירות הוא בלתי חוקי בארה"ב שכן עפ"י חוקי מינהל תעופה הפדרליים אין להשתמש בכלי טיס בלתי מאוישים למטרות מסחריות.

דובר דומינו'ס פיצה, טים מקינטייר, מסר בתגובה: "מדובר ברעיון של הזכיין שלנו בבריטניה, אין לנו שום תוכנית לפתח את הרעיון הזה בארה"ב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
רעיון מגניב ביותר אבל יש יותר מדי נקודות כשל.
איך דואגים להיבט הבטיחות למשל לא לפגוע בקווי חשמל או בניינים. גם אם נושבת פתאום רוח חזקה. צריך חתיכת ביטוח להגן בפני נזקים במקרה של נפילת חלקים מהמזל"ט או התרסקות טוטאלית. זה יכול להרוג בן אדם או לגרום לתאונת מכוניות רצינית אם זה נופל על כביש. חוץ מזה, איך מונעים מהלקוח או עוברי אורח מלהתעסק עם המזל"ט ולפגוע בו בזמן שהוא נוחת עם הסחורה?
טל  |  05.06.13