אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המפרקת נעתרה לבקשת לקוחות בטר פלייס: מתווה סגירת תחנות ההחלפה ישתנה צילום: תומריקו

פרסום ראשון

המפרקת נעתרה לבקשת לקוחות בטר פלייס: מתווה סגירת תחנות ההחלפה ישתנה

לאור פניות של בעלי מכוניות רנו פלואנס חשמלית החליטה מפרקת החברה עו"ד סיגל רוזן-רכב כי התחנה בגינות סחרוב לא תיסגר, ובמקומה תיסגר התחנה במחלף חמד

08.06.2013, 19:57 | תומר הדר

בשורות טובות ללקוחות בטר פלייס: לאור פניותיהם של בעלי מכוניות רנו פלואנס חשמליות, החליטה המפרקת עו"ד סיגל רוזן-רכב, לא לסגור את תחנת החלפת הסוללות בגינות סחרוב. עם זאת, במקום לסגור את תחנה זו בחרה המפרקת בתיאום עם לקוחות החברה לסגור את תחנת ההחלפה במחלף חמד.

לקוחות של בטר פלייס, צילום: עמית שעל לקוחות של בטר פלייס | צילום: עמית שעל לקוחות של בטר פלייס, צילום: עמית שעל

כזכור, השבוע הודיעו מפרקי החברה שבמסגרת תהליך הפירוק יסגרו כבר מחר ארבע תחנות החלפה - בבית שאן, בכדורי, בבית שמש וכעת במחלף חמד, במקום בגינות סחרוב. על פי הערכות, כבר בעת הקרובה צפויים מפרקי החברה להודיע על סגירתן של תחנות החלפה נוספות.

אתמול קיימו לקוחות החברה אירוע שבו הציגו את עמדותיהם והביעו דרישה שהמדינה תתמוך במיזם. לדברי אפי שחק, ממארגני האירוע, "לאחרונה נסגרו ארבע תחנות להחלפת סוללה. למפרקים יש מחויבות משפטית ואנו בודקים אילו תחנות יגרמו הכי פחות נזק אם ייסגרו. אנו מרוויחים זמן ומכינים תוכנית עסקת ובונים מערך שניתן עוד לתפעל בצורה אחרת. יש לשנות את ההסכמים מול הספקים ויש להגיע לתוכנית רזה כדי להציג מודל פעיל".

שחק הוסיף כי "חתמנו עם המפרקים על חוזה שלפיו נוכל לקבל את חוזיה של בטר פלייס עם ספקיה. הרעיון הכללי הוא לפעול כקואופרטיב שלקוחות בטר פלייס יהיו בעלי המניות שלו. אנו רוצים להמשיך לנסוע ברכב ואנו מרוצים ממנו. אנו רוצים להפעיל את מערך השירות מתוך חזון ולהפוך אותו לפרויקט לאומי. נכסי בטר פלייס יישארו נכסים לאומיים וישרתו את הציבור הישראלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות