אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אילן צחי מונה למנכ"ל HOT mobile צילום: אלי דסה

אילן צחי מונה למנכ"ל HOT mobile

צחי שימש כסמנכ"ל שירות הלקוחות של HOT בשלוש השנים האחרונות. HOT mobile סובלת לאחרונה מירידה בגיוס הלקוחות ומשיעורי נטישה גבוהים

11.06.2013, 12:58 | אופיר דור

חברת HOT הודיעה היום כי סמנכ"ל שירות הלקוחות בשלוש השנים האחרונות בחברה אילן צחי מונה לתפקיד מנכ"ל חטיבת הסלולר HOT mobile. 

קראו עוד בכלכליסט

צחי יחליף את ליאור הלמן, ששימש כמ"מ המנכ"ל בחמישה חודשים האחרונים מאז פרש יעקב נדבורני מתפקיד מנכ"ל .HOT mobile נדבוני נחשב לאיש של סטלה הנדלר ועזב את HOT בינואר, מספר שבועות לאחר שהנדלר סיימה את תפקידה כיו"ר דירקטוריון החברה.

HOT mobile, שגייסה מאז שנכנסה לשוק לפני שנה כחצי מיליון לקוחות חדשים, סובלת בחודשים האחרונים מהאטה בקצב גיוס הלקוחות וכן משיעורי נטישה גבוהים מצד לקוחות. צחי יצטרך לבסס את הנישה של mobile HOT בשוק הסלולרי הרווי והתחרותי. לפני שהצטרף ל-HOT, שימש צחי כמנהל שירות הלקוחות הטלפוני של חברת סלקום וכעת הוא חוזר לעסוק בעולם הסלולר.

  מדברים בסלולרי (ארכיון), צילום: shutterstock מדברים בסלולרי (ארכיון) | צילום: shutterstock   מדברים בסלולרי (ארכיון), צילום: shutterstock

עוד הודיעה HOT כי ליאור הלמן, שכיהן ב-6 השנים האחרונות כסמנכ"ל הכספים של החברה וגם כאמור כמ"מ מנכ"ל HOT mobile, ימונה תפקיד בכיר בקבוצת התקשורת אלטיס, שבבעלות פטריק דרהי המחזיק ב-HOT. מחליפו של הלמן

יהיה אורן ארצי, כיום חשב HOT mobile.

מחליפו של אילן צחי כסמנכ"ל שירות הלקוחות ב-HOT יהיה שימי עזר, מנהל מטה השירות בחברה בשלוש השנים האחרונות. עזר מגיע גם הוא מסלקום, בה שימש כמנהל מדיניות השירות וכמנהל תכנון בקרה ופרויקטים.

מנכ"ל ויו"ר HOT הרצל עוזר אמר היום כי "HOT mobile ניצבת מול אתגרים רבים ותחרות עזה בשוק. אין לי ספק, כי ניסיונו וכישוריו של אילן, שהוכחו זה מכבר, יעמדו לרשותו בהובלת החברה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות