אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן ריאליטי תהפוך בניין משרדים בת"א לבניין מגורים צילום: עמית שעל

קרן ריאליטי תהפוך בניין משרדים בת"א לבניין מגורים

הקרן תרכוש את הבניין בשיכון דן תמורת 37 מיליון שקל, ותפעל להקמת בניין מגורים במקומו שעשוי להניב מכירות בהיקף של כ־180 מיליון שקל

13.06.2013, 08:39 | עינת פז-פרנקל

קרן ריאליטי תרכוש בניין משרדים בשיכון דן בתל אביב תמורת 37 מיליון שקל, ותפעל להקמת בניין מגורים במקומו שעשוי להניב מכירות בהיקף של כ־180 מיליון שקל - כך נודע ל"כלכליסט".

מדובר בבניין משרדים בשטח בנוי של 4,000 מ"ר שבו פועלת בין השאר חברת אדם מילא. הבניין ממוקם ברחוב תבואות הארץ 3 בשיכון דן היוקרתי ומתאפיין בבתים פרטיים. כיום מושכר הבניין בדמי שכירות של כ־2 מיליון שקל לשנה.

הבניין שתרכוש ריאליטי בשיכון דן בת"א, צילום: עמית שעל הבניין שתרכוש ריאליטי בשיכון דן בת"א | צילום: עמית שעל הבניין שתרכוש ריאליטי בשיכון דן בת"א, צילום: עמית שעל

ריאליטי נמצאת במשא ומתן מתקדם עם בעלי המתחם ובהם מאיר שני, לשעבר מנכ"ל כלל ביטוח, ועיזבונו של חזי שלח המנוח, אביו של ח"כ עופר שלח. ריאליטי של ד"ר מיקי ורדי, לשעבר ראש מינהל מקרקעי ישראל, עוסקת באיתור ובהשקעה בנכסים בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי, בקידומם ובמימושם.

גורמים המעורבים במשא ומתן אמרו ל"כלכליסט" כי בכוונת ריאליטי לשנות את ייעוד הבניין למגורים, ולבקש לבנות במקומו בניין דירות בן ארבע עד שש קומות ו־40 עד 60 יחידות דיור.

אוהד רוזן, מנהל שותף בקרן ריאליטי, אמר: "כי בכל שנה, הקרן בודקת ובוחנת למעלה מ-100 נכסים שאנו מזהים בהם פוטנציאל להשבחה. העיקרון המנחה אותנו הוא לאתר נכסים שלא מילאו את הפוטנציאל הגלום בהם, ולהפכם לנכסים משפיעים ומפרים, אשר תורמים להתחדשות הסביבה והאזור. הנכס בתבואות הארץ בהחלט עונה להגדרה זו, ומעבר לזה לא נתייחס כפי שאנו לא נוהגים לעדכן על הליכי המו"מ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות