אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שרי אריסון תשתף פעולה עם ריצ'רד ברנסון: "נקדם תוכנית ב' לעסקים"

שרי אריסון תשתף פעולה עם ריצ'רד ברנסון: "נקדם תוכנית ב' לעסקים"

לדברי אריסון, "ההצטרפות ל-B-Team היא עוד צעד בדרך ליצירת שינוי חיובי בעולם". הארגון כולל גם את אריאנה האפינגטון ומוחמד יונוס

13.06.2013, 11:59 | כלכליסט

שרי אריסון מצטרפת למנהיגים העסקיים שהוזמנו לשתף פעולה עם סר ריצ'רד ברנסון, במטרה להפוך את העולם העסקי לכוח מניע לתועלת חברתית, סביבתית וכלכלית.

ה-B-Team, ארגון ללא מטרות רווח שייסדו ברנסון ויוכן זייץ, כולל גם את ד"ר גרו הרלם ברונטלנד, אריאנה הפינגטון, יו"ר, נשיאה ועורכת ראשית האפינגטון פוסט, גילהרם ליל, מייסד ויו"ר Econet Wireless, פול פולמן, מנכ"ל יוניליוור, רטאן טאטא, יו"ר Tata Group, פרופ' מוחמד יונוס ואחרים.

שרי אריסון וריצ שרי אריסון וריצ'רד ברנסון באירוע בלונדון שרי אריסון וריצ

חברי ה-B-Team יתמקדו בשלושה אתגרים: "העתיד של מנהיגות", "השורה התחתונה העתידית", ו"העתיד של תמריצים", וזאת כדי להתמקד בראיה ארוכת טווח עבור בני האדם והעולם. הקבוצה מתחייבת לפעול, כדי להאיץ תנועה של מנהיגים בעולם השואפים לעשות עסקים בצורה טובה יותר.

"היום אנחנו רוצים להתחיל שיח גלובאלי על תוכנית ב' לעסקים", אומר המייסד-שותף סר ריצ'רד ברנסון, "אנחנו עובדים עם סוכנויות ממשלתיות, הסקטור החברתי, ומנהיגים עסקיים, כדי לסייע בפתרון כמה מהאתגרים הסבוכים ביותר בעולם. אנחנו מלאי רצון להקשיב, ללמוד, ולשתף אחרים, כדי לבנות יחד עסקים שעושים מה שנכון עבור אנשים ועבור העולם".

אריסון מסרה, "ההצטרפות ל- B-Team והחבירה יחד של כל אנשי העסקים היא עוד צעד בדרך ליצירת שינוי חיובי בעולם. עסקים ופילנתרופיה הם בסיס, פלטפורמה, לעשיית הטוב, להפיכת עולמנו למקום טוב יותר לחיות בו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות