אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלטפורמת מג'יק לפיתוח יישומי מובייל הוטמעה ב-BNP Paribas

פלטפורמת מג'יק לפיתוח יישומי מובייל הוטמעה ב-BNP Paribas

חטיבת הנדל"ן של קבוצת הבנקאות הצרפתית, אימצה את הפלטפורמה על מנת להטמיע גרסה חדשה של אפליקציה במכשירי האייפד של סוכניה

13.06.2013, 13:14 | כלכליסט

חברת מג'יק תעשיות תוכנה, ספקית של פלטפורמות לפיתוח יישומי מובייל, יישומי ענן, ואינטגרציית תוכנה בארגונים, הודיעה היום (ה') כי חטיבת הנדל"ן של קבוצת BNP Paribas הצרפתית שדרגה בהצלחה את אפליקציית המכירות שלה, eBroker, והשיקה גרסת מובייל של האפליקציה באמצעות פלטפורמת פיתוח היישומים Magic xpa של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה החדשה פועלת על גבי מכשירי iPad ומאפשרת ל-400 סוכני שטח של BNP נדל"ן גישה מיידית לכל המידע אודות נכסי הנדל"ן של החברה. חטיבת הנדל"ן של קבוצת BNP Paribas מספקת שירותי פיתוח, תיווך, ייעוץ, שמאות, ניהול נכסים וניהול השקעות בתחום הנדל"ן באמצעות 3,300 עובדים ביותר מ-180 משרדים, הפרוסים ב-34 מדינות ברחבי העולם.

BNP פיתחו אפליקציית מובייל לסוכני השטח בעזרת פלטפורמת הפיתוח של מג BNP פיתחו אפליקציית מובייל לסוכני השטח בעזרת פלטפורמת הפיתוח של מג'יק | צילום: בלומברג BNP פיתחו אפליקציית מובייל לסוכני השטח בעזרת פלטפורמת הפיתוח של מג

אפליקציית eBroker של BNP נדל"ן התיישנה במשך השנים וחסרה יכולות הכרחיות, דבר שהפך אותה לקשה לשימוש. BNP נדל"ן השתמשה בפלטפורמת Magic xpa לשדרוג ממשק המשתמש של האפליקציה והוספת מגוון תכונות בטכנולוגיית RIA, תוך שימור הלוגיקה העסקית של האפליקציה המקורית. הפרויקט הושלם ונפרס בשישה חודשים בלבד.

בנוסף על הגישה מהמחשב האישי, יכולים כעת אנשי המכירות להשתמש באפליקציה ממכשירי האייפד שלהם בזמן אמת מהשטח. האפליקציה עונה על הגדרות מדיניות האבטחה של קבוצת BNP Paribas תוך שימוש במפתח אימות של RSA, וביכולות אבטחת המידע של פלטפורמת המובייל.

אריק פרנסואה, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע, BNP נדל"ן: "האפליקציה המשודרגת ידידותית מאד למשתמש והיכולות החדשות שלה מאפשרות לאנשי המכירות שלנו להגיב באופן מיידי ללקוחות ולספק מידע מעודכן אשר מוצג בצורה ויזואלית ובהירה, כולל רשימות נכסים מתאימים לפי מיקום גיאוגרפי על המפה, או מצגות עם תיאור של כל נכס, ולשלוח את ההצעות ישירות לאימייל הלקוח".

יורם אהרון מנכ"ל מג'יק ישראל: "על ידי הבנת הצרכים ודרישות המובייל של BNP נדל"ן, הצלחנו לסייע להם במינוף טכנולוגיית ה-RIA ובשימוש באפשרויות המובנות בפלטפורמת Magic xpa."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות