אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 7 שנים: מנכ"ל נובה, גבי זליגסון פורש צילום: תומי הרפז

אחרי 7 שנים: מנכ"ל נובה, גבי זליגסון פורש

סגן הנשיא, איתן אופנהיים שיחליף את זליגסון בתפקידו אמר: "אני מלא ציפייה לקראת ההזדמנות שניתנה לי"; זליגסון: "זו העת הנכונה עבורי להעביר את שרביט הניהול"

19.06.2013, 08:57 | שי סלינס

 , צילום: תומי הרפז צילום: תומי הרפז  , צילום: תומי הרפז

מנכ"ל נובה מכשירי מדידה, גבי זליגסון, הודיע היום (ד') לדירקטוריון החברה כי החליט לפרוש מתפקידו וזאת לאחר 7 שנים. איתן אופנהיים, המכהן כיום כסגן נשיא בכיר בנובה, יתפוש את מקומו של זליגסון כנשיא ומנכ"ל ששימש בתפקיד במשך 7 שנים.

זליגסון התייחס לפרישה ואמר כי "חמש עשרה שנותיי בנובה מייצגות עבורי מסע נפלא אשר העשיר אותי אישית ומקצועית. אני גאה מאוד בהישגנו הרבים בשבע שנותיי כנשיא ומנכ"ל. הישגים אלה מהווים בסיס מצוין לבניית העתיד של חברה נפלאה זו ואני מאמין כי זו העת הנכונה עבורי להעביר את שרביט הניהול".

"אני שמח שהדירקטוריון קיבל את המלצתי למנות את איתן אופנהיים כמנכ"ל הבא של החברה. במהלך השנים האחרונות עבדנו איתן ואני צמוד ובשיתוף פעולה מלא על מנת להגדיר אסטרטגיה להשגת אבן הדרך המשמעותית הבאה של החברה, ואני סמוך ובטוח ביכולתו של איתן להוביל את החברה לשלב הבא ומעבר", הוסיף זליגסון.

ד"ר מיכה ברונשטיין, יו"ר הדירקטוריון אמר כי "גבי הוביל את נובה להישגים נפלאים ומובילות והוא יחסר לכולנו. בשם הדירקטוריון כולו אני מבקש להודות לגבי על תרומתו הרבה לחברה. אחד מהישגיו הבולטים ביותר הוא בבניית ארגון חזק וחדשני החדור מטרה להשגת מצוינות בכל תחום. הדירקטוריון החליט למנות את איתן אופנהיים כנשיא ומנכ"ל במקומו של גבי. על סמך ניסיוננו בעבודה עם איתן בשנים האחרונות, יש לנו אמון מלא כי תחת הנהגתו תמשיך החברה להציג תוצאות עסקיות ופיננסיות מצוינות".

אופנהיים: "היה לי כבוד גדול לעבוד במחיצתו של גבי בשנים האחרונות. יחד הגדרנו חזון שאפתני שעל פיו אנו פועלים מידי יום. אני שותף לגאוותו של גבי בהישגי הצוות וההנהלה של נובה בנוסף לאמונתו כי ימיה הגדולים ביותר של החברה עוד לפניה. אני מלא ציפייה לקראת ההזדמנות שניתנה לי להוביל את החברה לאופקים חדשים".

קראו עוד בכלכליסט

לפני כחודש דיווחה נובה על תוצאות חזקות לרבעון הראשון של 2013. חברת פתרונות המדידה עבור תעשיית המוליכים למחצה רשמה זינוק של 24% בהכנסות הרבעוניות לעומת הרבעון הקודם ועלייה של 21% לעומת המקביל שהסתכמו ב-27.4 מיליון דולר.

זליגסון, הסביר אז בשיחה עם "כלכליסט" את הגידול בהשקעות של החברה. "אנו מצפים כי ההשקעות בטכנולוגיית ייצור של 28 ננומטר ימשיכו עמוק לתוך המחצית השניה של השנה, מאחר ולקוחות נוספים חצו את רף האיכות המאפשר הרחבת קיבולת ייצור. מגמה זו מקבלת חיזוק נוסף לאור מעבר ראשוני לייצור בטכנולוגיה של 20 ננומטר, כאשר לקראת סוף השנה צפוי להתחיל המעבר לייצור המוני ב-20 ננומטר אשר יימשך בשנת 2014".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות