אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חילופי תפקידים בבנק הפועלים: ידין ענתבי מונה לראש החטיבה הפיננסית צילום: אוראל כהן

חילופי תפקידים בבנק הפועלים: ידין ענתבי מונה לראש החטיבה הפיננסית

ענתבי יחליף את רן עוז שביקש לפרוש מתפקידו. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל בית ההשקעות דש וקודם לכן כממונה על שוק ההון והמפקח על הביטוח במשרד האוצר

19.06.2013, 10:20 | שניר הנדלר
ידין ענתבי מונה לראש החטיבה הפיננסית בבנק הפועלים וחבר הנהלת הבנק, כך עולה מהודעה שפרסם היום הבנק.

קראו עוד בכלכליסט

ענתבי (42), שבתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל בית ההשקעות דש, יחליף את רן עוז, שהודיע על רצונו לפרוש מהתפקיד לאחר כחמש שנים. דירקטוריון הבנק אישר את מינויו של ידין וכעת ידרש בנק ישראל לאשר את מינויו.

בטרם מונה למנכ"ל דש היה כיהן ענתבי כממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון והמפקח על הביטוח במשרד האוצר. במסגרת זו היה אחראי על ההסדרה והפיקוח של הגופים המוסדיים בישראל: חברות הביטוח, קרנות הפנסיה וקופות הגמל, והוביל רפורמות רחבות בשוק החיסכון ארוך הטווח ובשוק הביטוח.

ידין ענתבי, צילום: מיכאל קרמר ידין ענתבי | צילום: מיכאל קרמר ידין ענתבי, צילום: מיכאל קרמר

לענתבי תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במינהל עסקים בהתמחות במימון ושיווק, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן הוא בעל רישיון רואה חשבון.

כראש החטיבה הפיננסית יהיה ענתבי אחראי על מערך המידע הפיננסי והדיווח הכספי, בניית תוכניות העבודה, מעקב ובקרה אחרי ביצוע והקצאת משאבים, פיתוח פלטפורמת מידע, ניתוח כלכלי וכלים תומכי החלטה לשימוש ההנהלה והיחידות השונות. כמן כן, אחראית החטיבה על ניהול אקטיבי של ההון בבנק, תוך אופטימיזציה של המקורות מול השימושים, קיום קשר עם ציבור בעלי המניות ושוק ההון, וניתוחים מאקרו כלכליים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
בתפקידך בממשלה הקודמת, דאגת לדשן את כיסם הפרטי של
בעלי חברות הביטוח על חשבון הנהגים והרוכבים אשר מחויבים גם ככה לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכבם. ציפיתי מפקיד, עובד מדינה, שישמור על האינטרסים של האזרחים ולא על העסקים והכיסים של הטייקונים הפרטיים! גם אני אעזוב את בנק הפועלים !
שוקי  |  19.06.13
1.
עוזבים את בנק הפועלים
מר ידין אנטבי לא נשכח ולא נסלח שהעלת את הביטוח על האופנועים. לכן מר אנטבי היקר ( עלית לנו מאוד יקר) כמו שקראנו לעזוב את דש שניהלת ( איפה דש היום?) כך אנו קוראים לעזוב את בנק הפועלים. אנו קוראים לכל מי שאי פעם רכב/ רוכב או ירכב לעזוב את בנק הפועלים ולהמליץ לכל הסביבה הקרובה שלו רק כך נמנע מהאיש הנתעב הזה להגיע לבנק או לכל מקום אחר.
מוטי בננה , ציריך  |  19.06.13